Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Limitsiz 20 GB AKN internet 29.90 TL

Türk Telekom Limitsiz 20 GB AKN internet 29.90 TL

Türk Telekom’la internetsiz ev kalmasın sloganı ile herkesin bütçesine uygun Limitsiz internet paketleri müşterilerini bekliyor. Her şey dahil 29.90 TL karşılığında satın alacağınız paket ile Adil Kullanım Noktasına erişene kadar 4 MBPS’ye kadar kullanırsınız, AKN bitince hızınız 1 MBPS hız düşümü gerçekleşir ve bu hız ile fatura kesim tarihine kadar kullanmaya devam edersiniz. Küçük çaplı işletmeler, internete az ihtiyaç duyanların en çok tercih ettiği paketler arasında yerini alan bu internet paketi ile sizlerde uygun fiyata sınırsız internetin keyfini yaşayın.

Mobil hattınızda kullanabileceğiniz hediye GB’lar için Türk Telekom Bedava internet sayfasında bulunan kampanya listesini kontrol edebilirsiniz.

Türk Telekom 20 GB AKN Limitsiz internet Paketi

31 Aralık 2018’e kadar geçerli olacak bu kampanyadan bireysel aboneler faydalanabileceklerdir. Kampanyadan bireysel yeni aboneler 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonrasında seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerli olur.

Sınırsız, fiber hızlı internet keyfini doya doya  yaşamak için Türk Telekom evde internet abonesi olmanın tam zamanı.​ Her şey dahil fiyat ve evinize kadar ücretsiz kurulum hizmetiyle limitsiz internet paketleri Türk Telekom’da sizleri bekliyor. Kampanya dahilinde sunulan Türk Telekom internet paketleri arasından sizin için en uygun olanı seçip fırsatlardan faydalanmayı unutmayın.

Türk Telekom Limitsiz internet

20 GB Adil kullanım noktasına ulaştıktan sonra, hız düşümü gerçekleşir ve sınırsız internet kullanımına devam edersiniz. Paketi satın almak için Türk Telekom çağrı merkezini arayabilir ya da Cep Merkezlerinden başvurunuzu iletebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap