Bedava İnternet Paketi

Selfy Evde 100 GB internet Kampanyası

Selfy Evde 100 GB internet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’den Evde Fiber Hızlı İnternet Kampanyası ile evinizde internetin keyfini sürün. Ayrıca Selfyliler ev internetini bağlattıklarında fırsatlarla dolu Selfy dünyasında geceleri internet paketinden yemeden sınırsız internet keyfini yaşarlar. Kampanyadan 18-25 yaş arası bireysel yeni aboneler 24 ay taahhüt vererek faydalanabilirler. 02:00 ile 08:00 arasında yapılan kullanımlar Adil Kullanım Noktasına dahil değildir. Aynı zamanda AKN’nin %100 aşması durumunda bu saatler arasında hız düşümünden etkilenilmez. Bu Sayede 02:00 – 08:00 saatleri arasında her zaman hızlı ve kotanızdan düşmeyen internet kullanırsınız.

Mobil hattınızda geçerli olacak olan hediyelerden yararlanmak için Türk Telekom Bedava internet başlığında yer alan en güncel fırsatlardan faydalanın.

Selfy Evde internet Kampanyası

Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edilirse, Alo Paket aylık sabit ücreti (20 TL), Selfy Evde İnternet Kampanyası kapsamında 24 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki ücretlere dahildir. Kampanya süresi sonunda hizmetin yürürlükte olan güncel tarife ücreti geçerli olacaktır. Sabit telefon hattı bulunmayan abonelerin başvurularında bir defalık alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya dahilinde ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında ücreti 10 TL’dir.

Yeni aboneliklerde alınmakta olan 216 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 9 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahil.

Evde internet

24 Ay Kampanyalı internet

Selfy limitsiz evde internet paketleri ile Bol bol film izle, canın istediği kadar oyun oyna diye gece 2’den sabah 8’e kadar internet paketinden yemeden, sabit telefon bağlatmana gerek kalmadan dilediğin hız seçeneğiyle Yalın LİMİTSİZ internet paketleri her şey dahil 56,90 TL’den başlayan fiyatlarla seni bekliyor. Yalın internet keyfine ek 3 ay ücretsiz Muud Premium ya da Tivibu Go Sinema Paketi üyeliğinden yararlanabilirsin.

Türk Telekom Selfy Evde 100 GB internet Nasıl Yapılır ?

25 yaş altındaysan ve Türk Telekom evde internet aboneliğin hala yoksa 24 fatura dönemi kalma sözüyle kampanyaya katılanlar, paketlerden hangisini istiyorsa yararlanabilir.  İNTERNET yazıp 6606‘ya SMS göndererek veya 444 1 444’ü hemen arayarak kampanyaya başvuru yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap