Bedava İnternet Paketi

Selfy Hızlı Üniversiteli 100 GB Fiber internet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’liler evde interneti de ucuza kullanıyor. Ayrıca seçeceğin tarifelerde Gece 2’den Sabah 8’e kadar hızlı internet paketinden yemiyor! Sadece 12 ay taahhüt yapıp kampanyaya sizde katılabilirsiniz. Fırsatlarla dolu Selfy dünyası Hızlı Üniversiteli Kampanyası’nı üniversite öğrencilerin ihtiyacına göre düzenleyip tekrardan hizmete sundu. Selfy Üniversiteli Kampanyasına katılmak isteyenler 31 Aralık 2018 tarihine kadar kampanyaya katılmanız gerekir.

Mobil cepte bedava internet kullanmak istiyorsanız sizde hemen Türk Telekom Bedava internet sayfasında yer alan en yeni Cepten internet kampanyaları hakkında bilgi alıp katılabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’den Hızlı Üniversiteli Kampanyası

Kampanya fiyatları 12 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır. 02:00 ile 08:00 arasında yapılan internet kullanımları AKN*’ye dahil edilmez. Aynı zamanda AKN*’nin %100 aşması durumunda bu saatler arasında hız düşümünden etkilenilmez.

Şimdi sadece 12 ay kalma sözünüze gece 2’den sabah 8’e internet paketinden harcamadan LİMİTSİZ evde internet Hızlı Üniversiteli Kampanyası’nda yer alıyor. Sabit telefon bağlatmana gerek kalmadan istediğin hız seçenekleriyle Yalın LİMİTSİZ internet paketleri herşey dahil 61,90 TL’den başlıyor.

Kampanya dahilinde 50 GB AKN’li pakete ayda 61.90 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 100 GB AKN’li pakete ise sadece ayda 73.90 TL ödeyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu fiyatlar hızlı adı altında geçen paketler için geçerlidir. Fiber hızlı paketlerden birini seçerseniz fiyat biraz daha yüksek olacaktır.

Selfy internet

Türk Telekom Selfy Evde internet Nasıl yapılır ?

  • Üniversite öğrencisiyseniz ve Türk Telekom evde internet aboneliğiniz eğer hala yoksa 12 ay kalma sözünüze kampanyaya dahil olan paketlerden canınız hangisini istiyorsa seçip faydalanabilirsiniz. İNTERNET yazıp 6606‘ya SMS göndererek ya da 444 1 444’ü hemen arayarak kampanyaya başvuru yapabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap