Bedava İnternet Paketi

Teknosacell internet Paketleri ve Kampanyaları

Teknosacell internet Paketleri ve Kampanyaları

Teknosacell internet Paketleri ve Kampanyaları 2017

Küçük bir operatör hizmeti gibi görünse de bir çoğumuzun tercihi haline gelen TeknosaCell ile iletişim sağlamak hem daha ucuz hem daha avantajlı. Normal bir operatörde aradığınız bütün hizmet şartları Teknosacell’de de yer alıyor. Teknosacell internet paketleri ile istediğiniz gibi internet kullanmaya başlayın. Paketleri aldığınızda iptal etmediğiniz her ay tekrarlanıyor. Yani bir defalık kullanacağınız paketi sonrasında iptal etmeniz gerekiyor. Günümüzde hali hazırda Teknosacell bedava internet paketi bulunmuyor. Fakat bu şekilde hediyeler çıktığında sayfamızda sizler için yer vereceğiz. Dilerseniz Herşey Dahil paketlerinden faydalanabilir veya teknosacell internet paketlerinden satın alıp iletişiminize buradan da kolayca devam edebilirsiniz. Yeni bir operatör olduğundan dolayı diğer Gsm firmalarına göre daha avantajlı ve uygun fiyatlara sahiptir.

Teknosacell Cepten İnternet Paketi Fiyatları 2017

Cep telefonunuzda kullanmanız için cepten internet fiyatları 250 MB ile başlayıp 2 gb’a kadar ulaşıyor. Ay süresince kullanmak istediğiniz internet paketini seçip hemen kullanmaya başlayın. Aşımsız 250 mb internet paketi için 250MB yazıp 5599’a kısa SMS gönderin ve kullanmaya başlayın. 250 Mb Paketin fiyatı 12 tl dir. Gelecek onaylama mesajının sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

TeknosaCell Aşımsız 1 GB İnternet Paketi

1 gb internet faydasından yararlanmak isteyen müşteriler 1GB yazıp 5599’a kısa mesaj gönderdikten sonra bu pakete sahip olabilirler. Paketin hatta tanımlama mesajı geldikten sonra kullanmaya başlamanız gerekmektedir. 250 mb internet bana yetmez diyen müşterilerin genelde seçtiği paket bu oluyor. İdeal bir kullanım için ortalama internet paketlerinden biri. Bu paketten faydalanabilmek için teknosacell müşterisi olmak zorunludur. Paketi satın alan müşteriler 22 tl ödeme işlemi gerçekleştireceklerdir. Böylece 1 aylık 1 gb internete 22 tl karşılığında sahip olmuş olacaksınız.

Teknosacell Aşımsız 2 GB İnternet Paketi

İnterneti aşırı derecede kullanan abonelerini de teknosacell unutmamış. 2 GB internet paketi ile whatsapp, facebook ve diğer internet ağlarını kullanmaya kaldığın yerden devam et. İnternetim bitti bitecek diye korkmaya son. Bu pakete sahip olan aboneler rahat rahat dilediği yerde cepten internet kullanabiliyor. Paketi satın almak için yapılması gereken işlem ise oldukça basit. Hemen sizde 2GB yazıp 5599’a kısa mesaj gönderin. Paketiniz aktif hale geldikten sonra internetin tadını doya doya yaşayın. Paketin fiyatı 32 tl’dir böylece 1 ay boyunca internet kullanabilirsiniz. Sayfamızda yer alan 3 paketten size en uygun olanını seçin sizlerde sorun stres yaşamadan internet kullanın. Arkadaşlarınız whatsapp’tan mesaj gönderdim dediğinde internetim yok cevabını vermek zorunda kalmayın. Bunun yanında sayfamızda yer alan diğer operatörlere ait bedava internet paketi kampanyalarına da göz atmayı unutmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap