Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom ​internet Paketi Yükleme Kartları

Türk Telekom ​internet Paketi Yükleme Kartları

Türk Telekom, İnternet Yükleme Kartları kullandınız mı ? Cepten Faturasız internet paketleri bölümünde yer alan bu kartlar tam sizlik. Cep cep telefonunuzda internet bittiği anda bu kartları kullanarak data kullanımına kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Günlük ve haftalık seçenekleri bulunan bu kartları dilediğiniz zaman faturasız hattınıza yükleyin. Bu kartlar sayesinde internetsiz kaldım derdine son verebilirsiniz. Fiyat bakımından da oldukça uygun olan bu kartlar Vodafone’da da benzer şekilde bulunuyor. Türk Telekom Cep telefonunuz için çok avantajlı günlük ve haftalık internet kartları! sloganı ile müşterileri bu kartları tanıştırdı. Bunun yanında yayınladığımız Türk Telekom Bedava internet Paketi isimli yazımızda yer alan kampanyalar ile oldukça fazla kendinden söz ettirdi. İnternetin tadı artık internet kartlarıyla bireysel mobil faturasız hat kullanıcılarının cebinde.

Yeni internet kartları  ile lira yükler gibi hattınıza internet paketi yükleyebilirsiniz. Seyahat halinde internetinizin biteceği ihtimali kafanızı karıştırıyorsa bu kartlardan alarak problemi hemen çözebilirsiniz. Sosyal medya ve video platformlarının günümüzde hat safhada kullanıldığı aşikar. Bunlar da sürekli internet MB’larından düşüm olmasına sebep oluyor. Eğer paketiniz de yer alan internet bittiyse, Türk Telekom İnternet yükleme kartlarını kullanabilirsiniz.

Günlük – 100 MB İnternet Paketi 1 TL
Günlük – 1 GB İnternet Paketi 5 TL
Haftalık – 1 GB İnternet Paketi 7 TL
Haftalık – 2 GB İnternet Paketi 10 TL

Türk Telekom ​internet  Yükleme Kartları Nedir ?

Bu kartlar ile müşteriler faturasız hatlarına günlük ve haftalık ek internet paketi yükleyebilirler. Günlük 2 adet, haftalık 2 adet toplamda 4 farklı paket seçeneği bulunmaktadır. İnternet yükleme kartı dahilindeki internet bittikten sonra; başka bir kampanya/paket yoksa, aşımlarınız mevcut paketin geçerlilik suresi sonuna kadar 2KR/100KB ile, sonrasında ise paketin standart ücreti ile fiyatlandırılır. Kart interneti devir etmez, tanımlandıktan sonra geçerlilik süresi dolduğunda otomatik iptal olur. İptal için ek bir sms göndermenize gerek kalmaz.Aboneler bu pakete kayıt olduklarında 4.5G hizmetini aktif hale getirirler ve bu şebeke üzerinden kullanım yaparlar. Paket içeriği farklı kişilere veya hatta transfer edilemeyecektir. Bu kartlarda yer alan internet yalnızca yurt içi data kullanımları için geçerli olacaktır.

Türk Telekom ​internet  Yükleme Kartları Nasıl Yüklenir ?

  • Bu ek paketten Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL, PTTCELL dışındaki bireysel faturasız tarifelerindeki aboneler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları paketlerindeki faturasız bireysel mobil hat sahibi aboneler yararlanabilecektir.
  • Aynı gün içinde farklı paketlerin tamamı yüklenebilmektedir, fakat aynı paketler paket döneminde en fazla 3 kere alınabilir. (Günlük kartlar gün içerisinde 3 defa alınırken, haftalık kartlar ise 1 hafta içerisinde 3 defa alınabilmektedir.)
  • Kartın sağ alt bölümündeki alanı kazıyarak kodlara ulaşın. Yükleme numarası 9333’e kısa mesaj gönderip, *933*yükleme numarası# yazarak arama tuşuna basıp, 9333’ü arayarak, cep telefonundan servis menüsüne giriş yapıp asistan menüsünü seçip sonra menüden yükleme numarasını girip veya Online İşlemler-Mobil uygulamasında yer alan ödemeler kategorisindeki lira kart ile yükleme bölümünden yükleme yapılabilir.

Yukarıda faturasız hatların faydalanabileceği internet yükleme kartları hakkında genel bilgiler yer almaktadır. Eğer faturalı ve faturasız hattınız için promosyonları öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen sizde Türk Telekom Bedava internet kategorisine bir göz atın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap