Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 3 Aylık 10 GB internet Paketi

Türk Telekom Cepten Faturasız 3 Aylık 10 GB internet paketi yalnızca ayda 35 TL hemen alıp kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 3 Aylık 10 GB internet Paketi

Türk Telekom, Aylık İnternet Paketleri bir çok müşterisi tarafından oldukça ilgi gören ve kullanılan paketler arasında. Müşterilere sorduğunuzda dahi çoğunluğun yalnızca ek internet paketi aldığını belirtecektir. Cep telefonunuz için çok avantajlı internet paketleri olarak müşterilerine hizmet veren gsm operatörü paket fiyatlarını da oldukça düşük tutuyor. Cepten rahat rahat internet kullanmak isteyen müşteriler için diledikleri türden ek paketler alabilirler. Eğer sizin de ek internet ihtiyacınız var ise hemen siz de ihtiyacınıza uygun ek cepten internet paketlerini alabilirsiniz. Bu paketler arasında en avantajlı olarak gördüğüm paketlerden biri olan 3 aylık 1 gb internet paketi hakkında bilgiler paylaşacağım. Eğer promosyonlardan da faydalanmak istiyorsanız, operatörünüzün yaptığı Türk Telekom Bedava internet kampanyaları isimli yazımız ile de gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Araştırmalar sonunda Türkiye’nin video izleme konusunda son yıllarda % 200 artış olduğu açıklandı. Bu bilgi geçtiğimiz günlerde haberlere de konu oldu. Bu durum neredeyse her 10 kişiden 8 kişinin youtube ve benzeri kanallar aracılığı ile videolar izlediğini belirtmekte. Aşırı derecede izleme işlemi sonunda internette hızlı bir şekilde tükenmekte. Önceki yazılarımızda da akıllı cihazların 720p ve 1080p kalitesinde videolar açtığından daha hızlı internet tükettiğini belirtmiştik. Bu durumun önüne geçmek için video kalitesini 360P ve 480P kalitesine düşürebilirsiniz. Eğer tarife içerisinde bulunan internet içeriği yeterli gelmiyorsa sizde 3 ay yani 90 gün geçerli 10 gb ek internet paketini yalnızca 35 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Bu paketin faturasız hatlar için özel olduğunu da belirtmek isterim. Faturalı müşteriler bu paketten yararlanamazlar.

Türk Telekom 3 Aylık 10 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Paket faturasız hatlar için 90 gün geçerli 10 gb internet vermektedir ve fiyatı 35 TL’dir.
  • Paketi satın almak için cihazın mesajlar bölümüne girip 3AY10GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin.
  • Hattınıza gelecek olan onay mesajının ardından kullanmaya başlayın.
  • Pakete kayıt işlemi yalnızca SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aranarak yapılabilir.
  • Paket içerisinde kullanılmayan internet 90 gün sonunda otomatik olarak silinir.
  • İnternet paketinizde kalan haklarınızısorgulamak için KALAN 3AY10GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenmek mümkün.
  • 3 Aylık 10 GB İnternet Paketi tekrar etmeyen bir pakettir. Tanımlandıktan sonra 90 gün sonunda otomatik olarak silinecektir, ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.
  • Data hatları bu kampanyalı paketten yararlanamazlar.
  • İptal sms’i IPTAL 3AY10GB –> 5555 şeklindedir.

Yukarıda paketi nasıl yapabileceğiniz, ne kadar süre geçerli olduğu, kalan miktarı sorgulama ve iptal yöntemlerine dair bilgiler bulunmaktadır. Paket hakkında kapsamlı bilgi yukarıdaki gibidir, aklınıza takılan herhangi bir şeyi müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz. Operatörünüz özel günlerde ve yıl içerisinde kampanyalar düzenlemekte, buna ulaşabilmek için Türk Telekom Bedava internet adlı kategoriyi ziyaret edebilirsiniz. Paket fiyatı ilerleyen sürede operatörünüz tarafından değiştirilebilir. Paketi satın alırken fiyatını kontrol etmeniz önerilir.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap