Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 4.5G Aylık 6 GB internet Paketi

Türk Telekom 4.5G Aylık 6 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ve Türk Telekom 4.5G Aylık 6 GB internet paketi Nasıl iptal edilir ? bilgisini buradan bulabilirsiniz.

Türk Telekom, 4.5G Aylık 6 GB internet Paketinden sadece 4.5G uyumlu cihaz ve sim kart sahibi müşteriler yararlanabiliyor. Cepten Faturalı Ek İnternet Paketleri arasında yer alan 6 GB ek internet paketi ile sizlerde çok uygun bir fiyata interneti bol bol kullanabilirsiniz. 4.5G kullanıcıları operatörlerinden hediyeler aldığı gibi, ek internet paketlerinde de 4.5G uyumlu paketleri seçtiği taktirde daha uygun fiyata kullanabilir. Daha kaliteli bir kullanım için müşterilerinin 4.5G şebekesini kullanmasını öneren GSM operatörleri, buna yönelik kampanya ve hediyeleri ile abonelerine hizmet veriyor. Ayrıca 2017 yılında bütün iletişim operatörleri gibi Türk Telekom bedava internet kampanyaları da oldukça fazla ilgi gördü. Ayrıca sayfa kategorisinden de operatörünüzün düzenlediği fırsatlara bakıp yararlanabilirsiniz.

Peki bu ek internet paketini 3G hat ve cihaz kullanıcıları kullanabilir mi ? Hayır, sadece 4.5G sim kart ve cihaz kullanan aboneler yararlanabilecekler. Paketi faturasız hatlar satın alamıyor, faturasız hat tarifeye ek internet faydaları için yine sayfa kategorisinden yararlanmanızı öneririm. Bu paketi fatura kesim tarihi içerisinde aldığınızda çıkacak olan faturanıza ek ücret olarak yansır. Bununla birlikte kullanmadığınız internet faydaları bir sonraki aya devir etmez, fatura kesildikten sonra otomatik olarak kalan kullanımlar silinir. Satın alacağınız bu paketi yurt içinde kullanabilirsiniz, farklı bir ülkede kullandığınız taktirde Uluslar Arası veri kullanım ücreti çıkacak olan faturanıza yansır. Bu paketi dilerseniz alt kısımda belirtilen sms yöntemi ile, dilerseniz müşteri hizmetlerinden satın alabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G Aylık 6 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Paket KDV ve ÖİV ücreti dahil 29TL olarak ücretlendirilir.
  • Ek paket kapsamında, her fatura döneminizde 6 GB yurt içi internet hakkınız ile cebinizden internete dilediğiniz gibi bağlanın.
  • Bu paketi sadece 4.5G hat ve cihaz kullanan faturalı müşteriler alabilecektir.
  • AYLIK 6GB yazıp 5555e gönderin ve size gelecek tanımlanma mesajının ardından kullanabilirsiniz.
  • Satın aldığınız aylık ek internet paketi bittikten sonra, hattınıza tanımlı herhangi bir internet yoksa kullanacağınız data, faturanıza internet aşım ücreti olarak eklenir.
  • Bu paketi aylık dönemde sadece 1 defa alabilirsiniz.
  • İnternet paketlerinde bulunan yurt içi kullanım hakkınız başka bir hatta gönderilemez.
  • Satın aldığınız paketi iptal etmek için IPTAL AYLIK 6GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa SMS gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz taktirde paketiniz fatura kesildikten sonra tekrar otomatik yenilenecektir.

Yukarıdaki adımları takip ederek paketi satın alıp, iptal edebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olduğu taktirde alt kısımdan yorum bırakarak bizlere sorabilirsiniz. Fiyat değişkenlik gösterebilir bu yüzden Mobil işlemler uygulamasından veya müşteri temsilcisi ile satın almanız önerilir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap