Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 4.5G Özel Tamamla 10 GB internet Kampanyası

4.5G’ye Özel Tamamla 10GB Kampanyası ile paketindeki interneti 10 gb’a tamamla.

Türk Telekom 4.5G Özel Tamamla 10 GB internet Kampanyası

4.5G’ye geçeli bir yıldan fazla bir süre olsa da kampanyaları sürmeye devam ediyor. Bu şebeke türünü operatörler ve müşteriler en avantajlı şekilde değerlendiriyor. İnternet Özgürlüğünü 10GB’a Tamamlamanın şimdi tam zamanı sloganı ile müşterilerine hitap eden Türk Telekom kazandırmaya devam ediyor.  Bunun yanında 4.5G müşterilerimize özel bir yıl pakette kalma sözünüze ek internet paketleri ile internetinizi 10GB’a tamamlayın! ​Bu özellik interneti sürekli aktif kullananlar için mükemmel bir kampanya. Türk Telekom dönem içerisindeki Faturalı kampanyalarda kısmen bir yavaşlama görünse de son zamanlarda, yeni kampanyalar ile yeniden faturalı hat kullanıcılarını internet konusunda rahatlatıyor. Bunun yanında tarifenizle beraber kullanabileceğiniz Türk Telekom Bedava internet kampanyalarından da zaman zaman faydalanabilirsiniz.

Kampanya ile beraber abonelerin tarifelerindeki internet kotası, tarifelerine ek olarak tanımlanacak taahhütlü internet paketi ile toplam 10GB’a tamamlanır. Paketin ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15 TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında ise paket ücreti 25 TL olacak şekilde ücretlendirilir.. Belirtilen fiyatlar için KDV ve ÖİV dâhildir. Kampanyalı ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren aboneler için geçerlidir. 12 fatura dönemi kampanyalı kullanıma onay vermeyen müşteriler bu özellikten faydalanamazlar. Paketin içerdiği internet hakkı 1 fatura dönemi için geçerlidir, fatura kesim tarihine kadar kullanılmayan internet silinir. Pakette durma veya devir etme özelliği yoktur. Fakat kullanılan paketin interneti ile alakalı %80 ve %100 bilgilendirme mesajları müşterilere iletilir.

 Türk Telekom 4.5G Özel Tamamla 10 GB internet Nasıl Yapılır ?

  • Belirtilmekte olan 10GB’a tamamla kampanyasına; 4.5G’ye uyumlu cihazı ve sim kartı bulunan, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki 3GB ve üstü internet içeren tarifelerde* olan bütün aboneler kayıt olabilir. Belirtilen bu özelliklere sahip olmayan müşteriler kampanyaya katılım yapamaz.
  • Kampanyanın aylık ücreti 15 TL’dir.
  • Çalışma şekli; örneğin kullandığınız tarife 3 gb internet içeriyorsa + 7 gb internet hattınıza sadece 15 tl karşılığında tanımlanır.
  • Hemen katılmak için; TAMAMLA 10GB yazıp 5555’e sms gönderin.
  • Kampanyalar > Faturalı Kampanya > 4.5G’ye Özel Tamamla 10GB Kampanyası ile bir çok abonenin interneti daha ucuz ve verimli kullanması sağlanmıştır.

Kampanya hakkında genel bilgiler yukarıda yer aldığı gibidir. Daha fazla bilgi edinmek için Müşteri Temsilcisinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca bu kampanyadan sadece faturalı hat kullanıcıları faydalanabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap