Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 7 TL’ye 2 GB Ek internet Kampanyası

Türk Telekom mevcut mobil hat kullananlara özel faturalı tarifeler ve faturasız paketler için tarife/paketlerini 2 GB internet paketi genişletme fırsatını kaçırma! 4.5G lansmanıyla birlikte abonelere internet faydalarını genişletme avantajı.

Türk Telekom 7 TL’ye 2 GB Ek internet Kampanyası

Türk Telekom, faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği indirimli 7 TL’ye 2 GB Ek internet paketi en çok talep gören ek haline geldi. Gsm operatörü kullanıcısı müşterileri genelde internet paketlerinin pahallı olmasından şikayetçi. Her geçen yıl Faturalı ve Faturasız Ek internet paketi kullanımı artmakta. Bunun sebebi ise akıllı cihazlar ve yakın zamanda kullanmaya başladığımız 4.5G diyebiliriz. Tabi bununla birlikte insanların sosyal medya, haber ve benzeri uygulamaları da yakın zamanda oldukça fazla kullanmasını gösterebiliriz. Sosyal Medya ve Video sayfalarında geçirilen zamanlarda en fazla internet tüketimi gerçekleşmekte. Operatörler Video izleme servisleri için özel ek internet paketleri dahi çıkarmış durumda. Sayfa içerisinde interneti bitenlere özel 30 GB’a kadar Türk Telekom Bedava internet hediyeleri bulunuyor. Bu kampanyaları görmek için sol tarafta bulunan menü tuşunu kullanabilirsiniz.

Faturalı & Faturasız 7 TL’ye 2 GB Ek İnternet Kampanyası

Kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, Ortak Tarife haricindeki bireysel faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilirler. İndirimli internet paketinden faydalanmak isteyenler, otomatik olarak 4.5G servisini aktif hale getirmeye onay vermiş sayılır. Aboneler tarafından satın alınacak 2GB cepte internet devredilemez, başka bir hatta transfer yapılamaz. Faturalı ve Faturasız aboneler ek paketi aldığında 2GB internet sunan paket iptal edilmedikçe yenilenir. Faturasızda son 30 günde belirlenen tarifelerden yararlanmakta olan müşteriler, 2GB daha fazla cepte internet içeren yeni çoklu paketlerden faydalanır. Eski paketleri yeni pakete geçiş yaptıkları için iptal olur. Paket kapsamında verilen GB’lar yurt içi kullanımlarında geçerlidir.

Faturasız Paketler

Faturasızda Büyük Fırsat 1GB, Kolay 2GB, Büyük Fırsat 2GB, Süper Fırsat, Yeni Yıl 2GB ve Yeni Yıl 4GB paketlerinin son 30 gündür faydalanan aboneler, paket fiyatlarına ek olarak 7 TL’ye 2GB daha fazla cepte internet içeren yeni çoklu paketlerden faydalanacak.

  • Büyük Fırsat 1GB Plus Paketi
  • Büyük Fırsat 2GB Plus Paketi
  • Kolay 2GB Plus Paketi
  • Süper Fırsat Plus Paketi
  • Yeni Yıl 2GB Plus Paketi
  • Yeni Yıl 4GB Plus Paketi

Türk Telekom 7 TL’ye 2 GB Ek internet Nasıl Yapılır ?

  1. Kampanyadan faydalanmadan önce yukarıdaki bilgileri okumanız tavsiye edilir.
  2. Geçiş yapmadan Müşteri hizmetlerini arayarak bu kampanya hakkında bilgi alabilirsiniz.
  3. Türk Telekom mevcut mobil hat sahipleri; 2GB EK yazıp 5555’e göndererek, mevcut paket ve tarife fiyatına ek 7 TL karşılığında paket/tarifelerine 2GB internet daha ekleyebilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap