Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Aylık Ek 5 GB internet Paketi

Türk Telekom Aylık Ek 5 GB internet Paketi

Türk Telekom, İnternet > Cepten Faturalı Ek İnternet Paketleri >  Standart Ek İnternet Paketleri > Aylık 5GB İnternet Paketi menüsünde yer alan bu paketi satın alarak aylık 5 GB internet sahibi olabilirsiniz. 30 gün geçerli pakete ek internet paketi ile aşım yapacağınız ücrete göre daha uygun bir internet kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi internet paketiniz bittiğinde tarifenizin aşım ücretleri üzerinden ücretlendirilirsiniz. Aşım ücreti tarifeniz üzerinden ücrertlendirildiği için harcadığınız internet kadar faturanıza internet aşım ücreti yansıyacaktır. Bunun yerine ek bir internet paketi alarak daha avantajlı bir internet kullanımı elde edebilirsiniz.

Mobil hattınızda kullanabileceğiniz hediye data kampanyaları için Türk Telekom Bedava internet sayfasında yer alan hediyelere bir bak.

Türk Telekom Ek 5 GB internet Paketi

Tarifenize ek alacağınız bir internet paketidir. Faturalı hatlar satın alabilirler. Satın aldığınız paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde kullanılmadığı takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura kesiminde otomatik olarak haklarınız silinir. Ek paketi satın aldığınızda bir sonraki ay kullanmak istemiyorsanız iptal etmeniz gerekir, iptal etmediğiniz taktirde her fatura kesiminde otomatik olarak yenilenir.

Paket kapsamında, her fatura dönemi 5GB internet kullanım hakkı ile cebinizden internete özgürce bağlanabilirsiniz. Paket fiyatı aylık 45 TL’dir, eğer bu paket bütçenize uygun değilse diğer ek internet hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Paket kapsamında verilen 5GB internet kullanım hakkı yurt içi Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerli olacaktır, yurtdışında yapacağınız kullanımlarda geçerli değildir.

Türk Telekom Aylık Ek 5 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Paketi satın almak için NET 5GB yazıp 5555‘e gönderin.
  • Paket ücreti 45 TL’dir. Zamanla fiyat değişebileceğinden satın alırken müşteri hizmetlerini ya da sesli yanıt sistemini kullanmanız önerilir.
  • Paketiniz kapsamındaki hattınızda kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek sorgulayabilirsiniz. Buradan internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
  • Nasıl iptal edilir ? iptal etmek için IPTAL NET 5GB yazıp 5555‘e ücretsiz kısa mesaj gönderin; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap