Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Aylık Kamu 8 GB internet Paketi

Türk Telekom Aylık Kamu 8 GB internet Paketi

Ülkemizde bulunan 3 GSM operatörü kıyasıya rekabet ediyor. Bizler istesek’de istemesek’de bu rekabetin tam ortasındayız. Fakat bu kötü bir durum değil, rekabetin olması biz kullanıcılar için oldukça önemli. Dünya genelinde bütün uluslara hizmet veren operatörler gibi Türkiye’deki GSM operatörleri de müşteri sayısını yükseltmek ve kalitesini arttırmak için bir çok kampanya yapıyor. Bu kampanyalar operatörün kalkınabilmesi için oldukça büyük önem taşır. Şuanda bütün operatörlerde kamu tarifeleri bulunmakta. Türk Telekom’da kullanım yapan kamuluların kullandığı paketler ve ek internet paketleri diğer operatörlere göre biraz daha avantajlı duruyor. İnternet > Cepten Faturalı Ek İnternet Paketleri > Aylık Kamu 8GB İnternet Paketi menüsünde yer alan bu data paketine 31,67 TL karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca yakın zamanda yapılan 10 gb’lık hediye kampanya da bir çok müşterinin ilgisini çekti. Üstelik yıl içerisinde gerçekleşen ve Türk Telekom Bedava internet kategorisinde yayınladığımız kampanyalar bir çok GSM kullanıcısı tarafından oldukça önem taşıyor.

Faturalı Aylık Kamu 8GB İnternet Paketi, cihazı üzerinden oldukça fazla internet kullananlar için öneri paketlerden biridir. Youtube’dan Instagram’a, ayrıca Facebook ve diğer sosyal medya ve internet sayfasına olan ulaşımınızı devam ettirmek için kullanılabilir bir pakettir. Bu paketten öncelikle Kamu tarifelerinde olan müşterilerin faydalanabileceğini hatırlatmakta fayda var. Bu ek internet paketini mevcut tarifenize ek olarak kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi internet bittikten sonra yapacağınız aşımlar oldukça kritik bir önem taşıyor. Aşım yapmaktansa bizler her daim olduğu gibi ek paket alıp kullanmanızın daha avantajlı olabileceğini belirtiyoruz.

Türk Telekom Aylık Kamu 8 GB İnternet Nasıl Yapılır ?

 • Kamu 8GB internet paketinin fiyatı 21.03.2017 tarihi itibari ile 31,67 TL olarak yenilenmiştir. İlerleyen sürede paket fiyatı değişiklik gösterebilir.
 • Pakete kayıt işlemi SMS yolu veya Müşteri hizmetlerinden yapılabilir.
 • İnternet bittikten sonra Paket aşım ücreti 0,00492 Kr/KB’dır.
 • Müşteriler bu paketten fatura dönemi içerisinde 1 defa yararlanabilir.
 • Paketi hemen satın almak için KAMU8GB yazıp 5555‘e gönderin.
 • Paketinizi iptal etmek için dilerseniz IPTAL KAMU8GB yazıp 5555’e ücretsiz mesaj gönderip veya müşteri hizmetlerinden iptal edebilirsiniz.; eğer iptal etmezseniz bu paket her fatura kesim tarihinde tekrar yenilenir.
 • Alacağınız bu paket fatura kesim tarihine kadar geçerlidir, fatura kesim tarihinize kaç gün kaldıysa o gün sayısı kadar kullanabilirsiniz.

Pakete ait genel bilgiler makalede yer almaktadır. Düşündüğünüz veya kafanızı karıştıran herhangi bir durum olursa alt kısımdan yorum bırakabilir, Müşteri Hizmetlerinden bilgi alarak paketi hattınıza tanımlayabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra ücret çıkacak olan faturanıza yansıyacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. NAZİF KESKİN dedi ki:

  Merhabalar kolay gelsin Kamu 8GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 31,67 TL lan tarifede heryöne 1000dk ve 1000sms varmıdır. yoksa sadece 8GB internetmi geçerli

  1. klifem dedi ki:

   Merhaba Sevgili Nazif,

   konuşma ve sms dahil fiyatıdır.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap