Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi internet Tarifeleri

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi internet Tarifeleri

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi tarifeleri ile ister bilgisayardan ister telefondan istersen tabletten internet kullanmak isteyenlerin Türk Telekomlu olmak için bir nedeni var! Hem de ister modemli ister modemsiz seçeneğiyle! İnternet paketleri arasına yakın zamanda katılan  Bilgisayarımdan İnternet Evimde Mobil Wifi Tarifeleri maksimum 20 GB internet paketiyle hizmete sunuluyor. Mobile Wifi ile istediğiniz yerden internete girip işlerinizi hemen halletmek için Evimde Mobil Wifi Tarifelerinden birini seçebilirsiniz.

Mobil Wifi dışında Mobil hat kullanan müşterilerin faydalanmakta olduğu hediyeleri Türk Telekom Bedava internet sayfasından öğrenin. Aynı anda bir çok cihazdan internete girmenize olanak sağlayan mobil wifi tarifelerini ister modemli, ister modemsiz satın alabilirsiniz. Modemli ve modemsiz paketler arasında ücret farkı bulunmaktadır. Evimde Mobil Wifi Tarifelerinde 24 ay taahhütlü tekliflerde olan abonelerin taahhütleri sona erdiğinde taahhütsüz fiyatlar üzerinden ücretlendirilir.

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Tarifeleri

19TL’den başlayan fiyatlarla Evimde Mobil Wifi tarifeleri ile istediğiniz yerden dilediğiniz zaman internetin keyfini yaşayabilirsiniz. 10 GB veya 20 GB paket seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun tarifelere gelip dilediğiniz zaman özgürce bilgisayarınızdan, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan da internete erişim yapabilirsiniz.

Tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız bittiğinde ise, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Böylece fatura aşım derdinden de kurtulmuş olursunuz. Mobil wifi ile verilen internet hakları yurt içinde geçerli olacak şekilde optimize edilmiştir. Bu nedenle data paketi yurt dışında kullanılamaz.

Evimde Mobil Wifi Tarifeleri ve Fiyatları

Evimde Mobil Wifi Tarifeleri ve Fiyatları

Paket aşımı yapıldığı taktirde SMS kullanım adet başı 90 Kr/SMS olarak ücretlendirilir. İnternette durma özelliği olduğundan bir aşım söz konusu olmaz. Pakete geçiş yapacak olan müşteriler fatura kesim tarihini belirlediğinde çıkacak olan ilk fatura da kullanım yapılan gün kadar olarak ücretlendirilir. Örneğin 10 GB’lık paketi fatura kesim tarihinize 15 gün kala alırsanız ücret ve tanımlanacak olan internet yarı yarıya düşer. Ardından ilk fatura kesildikten sonra tam internet kullanmaya ve ücret ödemeye başlarsınız.

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Ek internet Paketi

İnternet hakkı biten aboneler, “MOBIL EK” yazıp 5555’e göndererek ek data paketlerinden yararlanabilirler.

İlgili ek internet paketi kapsamında 10 GB data hakkı verilecek olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 12 TL olarak ücretlendirilir.

Mobil WiFi Ek internet Paketi’nden Evimde Mobil WiFi 10 GB, Evimde Mobil WiFi 20 GB, Evimde Mobil WiFi Modemli 10 GB, Evimde Mobil WiFi Modemli 20 GB Tarifeleri’nden birinde bulunan müşteriler faydalanabilecektir.

Ek paketi gelecek olan bilgilendirme mesajıyla kullanabileceksiniz.

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi internet Paketleri Nasıl Yapılır ?

  • Tarifeye, yeni hat ve numara taşıma yoluyla kayıt olunabilecektir.
  • Türk Telekom Ofis veya mağazalarına giderek Evimde Mobil Wifi Tarifelerine geçiş yapabilirsin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap