Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Faturalı 10 GB internet Paketi

Türk Telekom Faturalı 10 GB internet Paketi

Cepten Faturalı Ek internet paketleri, Türk Telekom müşterileri için her daim daha ucuz olmuştur. Bu defa da evinde internet olmayan veya cepten internete bol giren aboneler için bir paket tanıtımı yapacağız. Belirtmek isterim ki bir çoğumuz internet paketlerimizi genelde film izlerken veya Youtube benzeri sayfalarda video izlerken tüketiyoruz. Ardından genelde faturalı hatlar interneti bittikten sonra kullanmaya devam ettiği için internet aşım ücreti ödemek zorunda kalıyor. Bazı müşteriler çıkan kampanyalar ile Türk Telekom bedava internet alabilse’de mevcut abonelerin ek paket alması gerekiyor. Tam bu noktada Türk Telekom diğer GSM Operatörlerine göre avantajını bir kez daha abonelerine kanıtlıyor. Faturalı kullanıcılar için sunduğu ek internet paketlerinin farklı operatörlere kıyasla çok daha ucuz olduğunu gösterip müşterilerinin kalbinde bir kez daha yer ediniyor.

Örneğin farklı bir operatörde 10 gb internet aldığınızı düşünün, ortalama 70 veya 80 TL yi gözden çıkarmak gerekiyor. Fakat Türk Telekom müşterileri 10 gb internet paketine sadece 39 TL karşılığında sahip olabilirler. İnternet üzerinden oyun oynayıp, film izleyen ve sürekli internet tüketen programları kullanılan Bireysel Faturalı aboneler için en avantajlı paket. Bu paketi ayda sadece 1 defa satın alabiliyorsunuz, zaten oldukça bol internet olduğundan yeterli gelecektir. Satın aldığınız zaman paket kapsamında, her fatura döneminde 10 GB yurt içi internet kullanım hakkı yüklenir ve dilediğiniz gibi internet kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı 10 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • AYLIK EK 10GB yazıp 5555e gönderin ve gelecek bilgilendirme sms’i ile kullanmaya başlayın.
  • Paket iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminde yenilenir.
  • 10 GB Faturalı cepten internet paketinin fiyatı 39 TL’dir.
  • Paketi iptal etmek için  IPTAL AYLIK EK 10GB yazıp 5555’e kısa SMS gönderebilirsiniz.
  • Satın aldığınız internet bir sonraki aya devretmez ve yeni fatura döneminde silinir.
  • Aylık paketinizdeki internet GB’ları bittikten sonra, hattınıza tanımlı başka bir paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden faturanıza ücret yansır.
  • Bireysel faturalı tarifelerden birini kullanan, 4.5G’ye uyumlu cihazı ve simkartı bulunan bütün aboneler paketi satın alabilir.

Paket ile alakalı detaylı bilgiyi Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinden alabilirsiniz. Paket sadece 4.5G Sim kart ve cihaz sahipleri tarafından kullanılabilmektedir. Ayrıca operatörünüz ve farklı operatörlere ait kampanyaları görmek için üst kısımda bulunan bedava internet yazısına tıklayıp ana sayfadan bütün kampanyalara göz atabilirsiniz. Bununla birlikte alacağınız internet paketini cihazınız üzerinden paylaşıma açıp, tablet, farklı cep telefonları veya bilgisayarınız üzerinden de dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuzZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap