Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Faturasız 4 GB internet Paketi 10 TL

Türk Telekom Faturasız 4 GB internet Paketi 10 TL

4.5G kullanan müşteriler her zaman bir adım önde. Bir çok kişinin dilinde hâlâ Avea adı ile tanınsa da yeni ismiyle Türk Telekom’dan kaçırılmayacak kampanyalı internet paketi. Cepten Faturasız internet paketleri kategorisinde yer alan aylık 4 gb internet paketine sadece 10 tl ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ben her işimi internetten halledebilirim diyenler için özel bir internet paketi. Bir çok kullanıcının haberi olmadığından daha pahallı paketlere yöneliyorlar. Fakat eğer Türk Telekom faturasız ön ödemeli hat kullanıyorsanız 10 tl’ye 30 gün geçerli 4 gb satın alabiliyorsunuz. Toplum olarak genelde Türk Telekom bedava internet paketlerinden faydalanıyoruz, ve ek paketleri tam araştırmadan pahallı olanları satın alıyoruz. Pahallı internet paketleri yerine en ucuz internet paketlerini satın almak hem içerik bakımından, hemde fiyat bakımından bizim için daha iyi olacaktır.

Kullandığı Cihazı ve SİM kartı 4.5G ile uyumlu olan abonelerin paketine ek 4.5G Hızında aylık çok ucuz bir fiyata cepten internet satın almak çok kolay. Bu kampanya Faturasız hatlar için özel olarak yapılmıştır. Faturalı müşteriler bu avantajlı internet paketinden faydalanamazlar. Cihazı ve Sim kartı 4.5G ile uyumlu olan her şey dahil paketlerini kullanan aboneler 4.5G Hızında Aylık 4 GB internet paketini kısa bir sms göndererek 10 TL karşılığında alabilecek. Paket ücretlerine KDV ve ÖTV ücretleri dahildir. Satın alacağınız paket kapsamında yurt içinde internet apn ve wap apn üzerinden kullanılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı verilmektedir. Paketi yurt dışında kullanamazsınız. Ayrıca satın alacağınız paket farklı kullanıcılara transfer edilemeyecektir.

 Türk Telekom Faturasız Aylık 4 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • 4.5G 4GB yaz 5555’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Bu pakete sahip olabilmek için her şey dahil paketi kullanmanız gerekmektedir.
  • Her şey dahil tarifelerini kullanmayan aboneler indirimli internet paketinden faydalanamaz.
  • Paket tarifeye ek 4 gb internet hakkı vermektedir.
  • Yurt içi 4 GB cepten internet için 10 TL ücret ödemesi gerçekleşir. Hattında yeterli bakiye olmayan aboneler paketi satın alamaz. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi bulunmayan abonelere, 29 gün içinde yeterli TL miktarı olduğunda paket tanımlanır.
  • Paketi, hattınıza gelecek olan bilgilendirme mesajının ardından kullanabilirsiniz.
  • Satın almak için göndereceğiniz sms ücretsizdir.
  • Bu paketten müşteriler dönem içerisinde sadece 1 defa faydalanabilirler.
  • İndirimli paket 14 Mayıs 2017 tarihinde müşteri alımına kapatılacaktır. Bu tarihten önce kayıt olan abonelerin paketi iptal etmedikleri sürece 6 ay boyunca tekrar tanımlanacaktır, daha sonrasında ise tamamen iptal konuma gelecektir.

Türk Telekom’un bu tür indirimli internet içerikleri hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfada yer alan internet paketleri isimli kategoriyi inceleyebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap