Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Haftalık 4 GB internet Paketi

Türk Telekom Haftalık 4 GB internet Paketi

Faturalı hat kullanıcılarının internet problemini sonlandırmak amacı ile çıkarılmış en iyi faturalı ek internet paketi. Ek paketler her daim insanların ihtiyaçlarını gidermesi amacı ile yenilenen içerikler statüsüne sahip. Bu yüzyılın en büyük ihtiyacı da internet olduğundan bu paketlere operatörler daha fazla önem gösteriyor. Tarifeler genelde 3 – 4 gb internet içeriğine sahip olduğundan Türk Telekom müşterileri GB’lar bittiğinde ek pakete yöneliyor. Ek paket alırken de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlardan en önemlisi de fiyat ve içerik aralığıdır. Fiyat bakımından Türk Telekom bedava internet paylaşan sayfamız 4 GB lık paketi uygun görüyor. Bu paketin en güzel yanı haftalık 4 gb internete sadece 12 TL karşılığında sahip olmamıza olanak sağlıyor. Faturalı hatların kullanımına açık olan bu paket ile ihtiyacınızın büyük bir kısmını hatta tamamını karşılayabilirsiniz.

Çoğu faturalı hat kullanıcıları cepten internet paketlerine çuval dolusu para ödüyor. Fakat internet paketini ucuza getirmenin yolu çok basit. Öncelikle ihtiyacınıza göre bir paket seçimi yapmalısınız. Bunu operatör sayfalarında kontrol ediyor ve bulamıyorsanız, sayfamızda yer alan internet paketleri kategorisinden öğrenebilirsiniz. Fatura kesim tarihinize kısa bir süre varsa ve internete çok ihtiyaç duyuyorsanız bu paket size göre. Unutmayın ki paket almadan kullanacağınız internet miktarını iyi bilmeniz gerekiyor. Veya film izlemeyi seven, youtube’da gezinen kullanıcılar da bu paket ile sosyal platformlarda rahatça gezinebilir.

Türk Telekom Haftalık 4 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Türk Telekom Faturalı Cepten internet paketleri hep ilgi çekmiştir. 12 tl’ye 4gb internet te çok cazip bir fiyat. Faturalı hattınızda internet aşımı ile karşılaşmamak için, internetiniz bitmeden bu paketi satın alabilirsiniz. Bunun yanında sayfanın en alt kısmındaki kayan menüden üctretsiz paketleri alabilirsiniz. Paketten faydalanmak için; HAFTALIK4GB yazıp 5555‘e gönderip sahip olun. Paketin hattınıza tanımlandığıyla ilgili bilgilendirme geldiğinde Faturalı Cepten internet paketinizi kullanabilirsiniz. Paket 7 günlük geçerlidir kullanmadığınız internet paketi süresi dolduğunda tamamen silinecektir. Satın aldığınız paketi faturalı veya faturasız hatlara transfer edemezsiniz. Paket bireysel Faturalı hat müşterileri için geçerli olacaktır. Data paketleri Türk Telekom 4 GB Haftalık internet paketinden faydalanamazlar. Büreysel faturalı paketlerde bulunan 4.5G’ye uyumlu cihaz ve sim karta sahip olmanız gerekiyor. Paket ile sadece yurt içi internet kullanımları yapabilirsiniz. Paket saatlik veya gece geçerli bir paket değildir 7/24 bu paketi kullanabilmektesiniz. Paketi satın almak için göndereceğiniz SMS ücretsizdir.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap