Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Pakete Ek Aylık 8 GB internet Paketi

Türk Telekom Pakete Ek Aylık 8 GB internet Paketi

Türk Telekom, Pakete Ek Faturasız internet Paketleri ile çok daha avantajlı kullanımlar yapabiliyor. Bu paketler pakete ek olduğundan dolayı tarife bitim gününe kadar geçerlidir. Ayrıca mevcut tarifeniz ile beraber kullanabileceğiniz en kaliteli internet paketleri arasındadır. Cihazınızdan dilerseniz 3G -4.5g kapsama kalitesi ile internet kullanabilirsiniz. Ek paket ile paketinizin internetini yükseltin, video izlerken veya sosyal medyada kullanırken internet bitme endişesinden kurtulun. Bu ek paketi dilerseniz Online İşlemler – Mobil uygulamasından da satın alabilirsiniz. Bahsi geçen paket ek bir paket olduğundan ücretlidir. Hattınızda yeterli tl olduğunda otomatik olarak tanımlanır. Müşterilerinin kapsama kalitesini yükselttiği gibi tarife kullanırken de cebinin rahatlamasını sağlamak için paketlerin fiyatı genelde oldukça uygun. Bunun yanında uzun süredir yaptığı Türk Telekom Bedava internet promosyonlarından da bir çok müşterisi faydalandı.

Pakete Ek Aylık İnternet Paketleri mevcutta kullanmış olduğunuz faturasız paketteki internet yeterli gelmediğinde kullanabileceğiniz ek paketler arasında yer almakta. Tarifenize ek olarak aylık çok avantajlı cepten internet paketleri Türk Telekom’da. Operatör seçimi yaparken bir çok müşteri tarifenin yanında alabileceği ek paketleri de önemsemekte. Bunun farkında olan GSM operatörü de müşterilerinin hem paket içeriğini hemde alabileceği ek internet paketlerini oldukça özenle çıkarmakta. Yukarıda da belirttiğimiz gibi hem fiyat hemde içerik olarak mükemmel diyebiliriz. Artık her şey dahil paket kullanıcılarına Aylık Ek İnternet Paketleri daha uygun fiyata. Eğer sizlerde herşey dahil paket kullanıcısıysanız ve ek internete ihtiyaç duyuyorsanız hemen siz de ihtiyacınıza uygun bir ek paket alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Ek 8 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • 8 GB Ek İnternet Paketi Herşey dahil paket kullanıcılarına özeldir ve fiyatı 35 TL’dir.
  • Paket fiyatı ilerleyen süreçte operatör tarafından değiştirilebileceğinden resmi sayfadan da kontrol etmeniz önemle belirtilir.
  • Pakete sahip olmak için; cihazın mesaj bölümüne AYLIK EK8GB yazarak 5555’e  göndermelisiniz.
  • Hattınızda yeterli bakiye varsa otomatik olarak kesilir, size gelecek olan onay mesajından sonra kullanabilirsiniz.
  • Paketi Online İşlemler uygulamasından da satın alabilirsiniz.
  • Aylık 8 GB Ek İnternet Paketinde ne kadar internet kaldığını öğrenmek için KALAN AYLIK EK8GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.
  • Paketi iptal etmek için; IPTAL AYLIK EK 8GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Yukarıda yer alan bilgilere resmi sitede yer alan İnternet > Cepten Faturasız İnternet Paketleri > Pakete Ek Aylık İnternet Paketleri sekmesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca hediye kampanyalar sürekli çıkmakta. Bu promosyonların hepsini görebilmek için bu sayfada yer almakta olan Türk Telekom Bedava internet kategorisine giriş yapın. Şuana kadar yapılan ve ilerleyen sürede yapılacak olan kampanyaları da bilgilendirme amaçlı bu kategoride paylaşmaktayız.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap