Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Tamamla 15 GB internet Paketi

Türk Telekom Ucuz internet paketleri arasında internet özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlamanın tam sırası kampanyası yer alıyor.

Türk Telekom Tamamla 15 GB internet Paketi

Türk Telekom, Tamamla 15 GB kampanyası ile faturalı hat sahipleri 15 GB interneti oldukça uygun bir fiyata sahip olabilecekler. 4.5G  faturalı aboneler faydalanabileceği kampanya ile uygun internet paketi sahibi olabilecekler 4.5G hayatımıza girdiği günden itibaren interneti daha hızlı kullanıp daha verimli bir deneyim yaşayabiliyoruz. Türkiye’de GSM operatörleri toplu bir şekilde 4.5G’ye geçiş yaptı. Abonelerinin bu hizmetten faydalanması için ücretsiz sim kart değişiklikleri ve sim kart değişimi yapanlara hediye internet paketleri verildi. Türk Telekom’da 4.5G kullanıcısı olan faturalı abonelerine indirimli internet paketi hizmeti vermekte. Daha öncesinde bu operatöre ait faturalı ve faturasız kampanyaları sizlerle paylaşmıştık. Eğer ücretsiz internet fırsatlarına katılmak isterseniz Türk Telekom Bedava internet sayfasını ziyaret edip hediyeleri öğrenip faydalanabilirsiniz. 4.5G abonelerine özel 12 ay pakette kalma sözünüze ek internet paketleri ile internetinizi tamamlanıyor.

Türk Telekom 4.5G Tamamla Kampanyası

15GB’a tamamla kampanyasından; 4.5G’ye uyumlu cihazı ve simkartı olan, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife dışında 7 GB ve üstü internet içeren tarifelerde* bulunan bütün aboneler kayıt olabilir. Kampanya kapsamında abonelerin tarifelerindeki internet kotası, tarifelerine ek olarak tanımlanacak taahhütlü internet paketi ile toplam 15GB’a yükseltilerek tamamlanır. Örneğin; kampanya ile ekstra 15 GB gelmez, 8 gb’lık tarife kullanıyorsanız +7 gb internet tanımlanarak 15 GB internet kullanmanız sağlanır. Paket fiyatı pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 19TL’dir, 12 fatura dönemi kampanya sonrasında paket ücreti 29 TL olarak ücretlendirilir.

Tamamla 15 GB Kampanyası

Taahhütlü fiyat 12 fatura dönemince pakette kalma taahhüdü veren aboneler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paket kampanyası yapmayan aboneler kampanyadan yararlanılamaz. Kampanyanın içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olur ve aboneler iptal etmedikçe otomatik olarak her fatura dönemi yenilenir. Aboneler kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.

Kampanyadan faydalanmakta olan müşteriler; 6GB ve altı internet içeren bir tarifeye geçiş yaptıkları zaman herhangi bir cayma ücreti yansıtılmadan kampanya kapsamında abonelerin hattına tanımlanan taahhütlü ek internet paketi iptal edilir. Eğer uygun internet paketi satın almak istiyorsanız bu paketi gözden geçirmeniz önerilir. Daha detaylı bilgiyi işlem yapmadan önce müşteri hizmetleri veya cep merkezlerinden edinebilirsiniz.

Türk Telekom Tamamla 15 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  •  Kampanya dahilindeki internet paketi yurt içi kullanımlarında geçerlidir.
  • Faturasız hat sahipleri faydalanamaz.
  • Kampanya katılımı TAMAMLA 15GB yazıp 5555‘e kısa mesaj gönderilerek yapılabilir.
  • Paket fiyatı aylık 19 TL’dir.

Cepten interneti bol kullananlar için indirimli paket kullanma fırsatı. Eğer sosyal medya, mobil oyunlarda çok zaman geçiriyorsanız bu paketi satın alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap