Bedava İnternet Paketi

Üniversitelilere Özel Sınırsız internet D-SMARTNET + GO Spor

Üniversitelilere Özel Sınırsız internet D-SMARTNET + GO Spor

D-Smart Üniversitelilere Özel 12 Ay Taahhütlü Sınırsız İnternet kampanyasıyla Premier Lig ve dünyanın sporunu cepte, web’te, tablette izleyebileceğiniz Go Spor hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Bu internet paketini seçenlere 12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat, aktivasyon bedeli hediye ve Yalın İnternet ücreti dahildir. Kampanyadan Belirtilen fiyatlar 31.10.2018  tarihine kadar üniversite öğrencisi olan yeni bireysel aboneliklerde, GO Spor ile birlikte, 12 ay kullanım sözü verenlere geçerli aylık ücretlerdir. Kampanyadan faydalanmak için Yükseköğretim Kurumu Başkanlığı’na bağlı üniversite öğrencisi olmak ve üniversiteden alınacak öğrenci kimliği ya da öğrenci belgesi aslı ile katılabilirsiniz. 192 TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli, varsa yalın internet ücreti kapsamında hediye edilir.

Go Spor Nedir ?

GO Spor hizmeti ile TV ekranına bağlı kalmadan, Premier Lig, NBA, Formula 1, Moto GP ve dünyanın sporunu cep telefonu, tablet ya da bilgisayarından takip edebilirsiniz. Go Spor‘u cebinizde izlemek için Mobil Uygulamasını cihazınıza yükleyebilirsiniz.

  • 02:00 – 08:00 saatleri arasında yapılacak olan internet kullanımları AKN’ye dahil edilmez. Diğer saat aralıklarındaki yapılan internet kullanımları dolayı AKN aşıldığı için hız düşse dahi, 02:00-08:00 saatleri arasında müşteriler mevcut tarifesindeki hızdan bağlantı sağlarlar.

Telefon hattınız olmasa dahi yalın internet hizmeti sayesinde D-SMART ile evinize internet bağlatabilirsiniz.

DSMART Üniversitelilere Özel Sınırsız internet + GO Spor

Üniversiteliler genelde 2 yıllık internet bağlatma taraftarı olmuyorlar, bu nedenle 12 ay taahhütlü kampanyalara yönelmekteler. Eğer evde oyun oynayıp film izlemeyi seviyorsanız bu internet tarifesine geçebilirsiniz. Tercih edilebilecek en yüksek AKN (Adil Kullanım Noktası) seçeneği 200 GB paketine kadar seçim yapabilirsiniz.

Paket fiyatı seçeceğiniz tarifenin hızına ve kotasına göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi edinmek için D-SMART müşteri hizmetlerini arayabilir paketler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Mobil hattınızda kullanmanız için hediye GB fırsatları Bedava internet sayfasında.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap