Bedava İnternet Paketi

2016 Bedava İnternet Paketleri Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

2016 Bedava İnternet Paketleri Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell:

1) 4.5G’ya Hazırlık Kampanyası;Turkcell Bedava İnternet Paketi Eylül 2016

Şimdi sizde en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne uğrayarak , 4.5G uyumlu olmayan SIM kartınızı, ücretsiz olarak değiştirebilir. Üstelik değiştikten sonra , 4.5 GB internet sizler için 30 gün geçerli hediye! Sim kartınızın uyumlu olup olmadığını hemen öğrenmek için 4.5G yazıp 2222’ye kısa SMS gönderin!

2) Ücretsiz Sınırsız Müzik Paketi

Sınırsız Müzik Paketi ile hemen bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan istediğiniz kadar müzik dinlemek ister misin? Buna ek olarak Turkcell Müzik uygulamasından müzik dinlerken internetinizden düşmez.

3)Turkcell Hesabım ile Sizde 1 GB Bedava İnternet alın

Android cihaz kullananlar Google Play Store’dan, İOS kullananlar ise AppStore’dan Turkcell Hesabım uygulaması ile bedava internet alabilirler. Uygulamayı indirip cihaza kurduktan sonra telefonunuza bir sms gelir  bu sms ile birlikte sizlerde haftalık 1 GB internet kazanabilirsiniz. Telefona gelmesi gereken sms 24 saati bulabiliyor bazen.

Vodafone:

1) Vodafone Yanımda ile Bedava İnternetVodafone Bedava İnternet Paketleri 2016 Eylül

Vodafone yanımda ile hediye internet alabileceğinizi sürekli söylemiştik. Bu kampanyanın bittiğini sanan kullanıcılar varsa yanılıyor. Uygulamayı hemen sizlerde indirip kolayca ek paket al – internet paketleri kısmından ücretsiz 1gb internet alabilirsiniz.

2)Vodafone Hat Sahiplerine Süprizler

Vodafone kullanıcılarına her daim Surpriz yapmayı sever, şimdi SURPRIZ yazıp 6666’ya  ücretsiz gönder size size özel Kırmızı kampanyası dahilindeki hediye içerikleri alabilirsiniz.
Yeni kampanyalar için bizi takipte kalın..

3) Bedava Facebook

Vodafone’da Bedava 1 Ay Facebook kullanmak için abone yenift yaz 3636 ya sms  gönder.

4) Bedava 100 DK

Vodafonlularla 100 Dk konuşmak için, Evet yazıp 4004 e sms gönderin.

Türk Telekom (Avea):

1) Türk Telekom’dan 10 GB HediyeTürk Telekom Bedava İnternet Paketi Eylül 2016

Türkiye genelinde nisan 1 ile kullanıma açılacak olan 4.5 G data özelliği hayatımıza hız katacak. Daha çok veriyi daha kıs bir sürede sizlerde kullanabilirsiniz. Bütün operatörler 4.5g’ye geçiş yaparken hediye internet dağıttı, fakat en fazla Bedava interneti Türk Telekom 10 gb internet olarak kullanıcılarıyla paylaştı.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap