Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bedava İnternet Paketleri Kampanyası (2021) Güncel

Vodafone Bedava internet 2018 kampanyaları, Faturalı ve faturasız hat fırsatları ile ücretsiz internetin keyfini çıkar.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri Kampanyası 2019 isimli yazımız ile Vodafone Bedava internet Nasıl yapılır ? sorunuzun yanıtını tam anlamıyla yanıtlamış olacağız. Diğer operatörler gibi Vodafone Bedava internet kampanyaları da oldukça söz edilen promosyonlardan biri olarak geçiyor. Bir çok kampanya bulunuyor vodafone bedava internet paketi 2019 yılı ile alakalı bizler ise bu kampanyalı paketleri toplu bir şekilde sizlere sunmayı hedef edinip sürekli güncel olarak paylaşılacaktır. Kullanacağınız bu kampanyalı içerikler hem Vodafone Faturalı bedava internet içeriği verirken hemde Faturasız hat bedava internet ile bir çok kullanıcı için internet kullanımını daha kolay bir hale getiriyor.

Kampanya ile verilen bu vodafone hediye internet paketleri ile sizlerde günlük , haftalık, aylık olmak üzere sınırsız bedava internet kullanabilirsiniz. Sizlere verilecek bu internet paketleri sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlarında sabit ücret fiyatı ile ücretlendirilirsiniz. Ek olarak vodafone’un verdiği bedava internet paketi diğer kullanıcılara transfer edilmez ve bir sonraki ay’a devir etmez. Alt kısımdaki adımları takip ederek kolayca faydalanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması
Bedava internet kazanabilmek için tek yapmanız gereken “Vodafone Yanımda” uygulamasının aplikasyonunu telefonunuza indirmek. Telefonunuza “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirdikten sonra tek yapmanız gereken “Çarkı Felek” oyununu oynamak olacak. Uygulamayı açtığınızda sağ üst kısımda bulunan menünün üstüne tıklayacaksanız daha sonrasında en üst kısımda bulunan “Çarkı felek” oyununa tıklayacaksınız. Oyun açılmış olacak ve tek yapmanız gereken çarkı çevirmek. Çarkı çevirdikten sonra 5 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Bu “Çarkı Felek” oyununu haftada bir oynayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Haftalık olarak verilen bu promosyonda sadece bedava internet değil aynı zamanda bazı internet mağazalarında kullanılmak üzere indirimlere de sahip olabiliyorsunuz. Ancak hediye internet paketi kazanmanız daha yüksek ihtimal çünkü çarkta hediye internet paketleri daha fazladır.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Arkadaş Daveti
Bedava internet kazanmanın bir diğer yolu ise bu uygulamayı arkadaşınıza davet etmenizdir. Arkadaşınızın “Vodafone Yanımda” uygulamasını telefonuna uygulamayı indirip, giriş yaptığında tarafınıza bir hafta geçerli olmak üzere 2 GB’lık bedava internet paketi yüklenmiş olacaktır. Bu durum uygulamayı yükleyen arkadaşınız için de geçerlidir. Yani arkadaşınız da başka bir arkadaşını davet eder ve diğer kişi de uygulamayı indirir, giriş yaparsa arkadaşınız da 2 GB bedava internet paket kazanabilecektir. Ayrıca “Vodafone Yanımda” uygulaması sadece bedava internet paketi kazandırmakla da kalmıyor aynı zamanda telefon hattınız ile iligili birçok işlemi tek bir tıkla halletmenize yardımcı olmaktadır.

Yasal E-Fatura Uygulaması
Bedava internet kazanmanın yolları bitmek tükenmek bilmiyor. Bu yol hem doğa dostu hem de bedava internet kazandırıyor. Bunun için tek yapmanı gerekene-fatura talebi oluşturmak. E-fatura talebi oluşturmak için; “EFATURA” yazıp boşluk bırakıp aktif kullandığınız e-posta adresinizi yazıp 7000’e yollamanız gerekmektedir. Göndereceğiniz bu sms ten hiçbir ücret kesilmeyecektir. Ayrıca “SMSFATURA” yazıp 7000’e göndermeniz halinde de kağıt fatura almayacaksınız. Bu işlem ile bedava internet paketi kazanacaksınız. Ayrıca kağıt şeklinde fatura gönderilmeyeceği için kağıt israfının önüne geçmekle kalmayıp ağaçların kesilmesine engellemiş olacaksanız.

Vodafone Bedava 8 GB internet
8 GB internet paketi kazanmak için tek yapmanız gereken, “Super2GB” yazıp 3636’ya SMS atmanız. SMS’i attıktan sonra hattınıza 8 GB’lık bedava internet paketi tanımlanacaktır. 8 GB’lık internet paketinin kullanım süresi 1 aydır. 1 ay boyunca 8 GB’lık internet paketini bedava şekilde kullanabilirsiniz. Ancak 1 ayın sonunda işlemi iptal etmeniz gerekecektir. İşlemi iptal ettiğiniz takdirde faturanıza hiçbir paket ücreti yansımayacaktır. Ancak paketin dolmasına son bir gün kala işlemi iptal etmediğiniz takdirde paketin ücreti faturanıza yansıyacaktır.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet
Vodafone ile bedava internet paketi kazanma yolları bitmiyor. “NET 500MB” yazıp 3636’ya göndermeniz durumunda hattınıza 500 MB bedava internet paketi tanımlanmış olacaktır. Vodafone ile bedava internet paketi kazanmak için tek yapmanız bir SMS atmaktır. 500 MB internet paketi, internet bitiminize az kaldığında yaptığınızda hiçbir zamanı internetsiz geçirmek zorunda kalmamış olacaksınız.

Vodafone 4.5G Abonelerine 1 Ay Geçerli 2 GB İnternet
Bedava internet paketi kazanmak için yapabileceğiniz bir diğer şey ise telefonunuzu 4.5G’ye geçirmek olacaktır. Telefonunuzu 4.5G’ye geçirdiğiniz takdirde bir ay boyunca tanımlı 2 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Telefonunuzu 4.5G’ye geçirmek oturduğunuz yerden geçirmek mümkündür. Bunun için yapmanız gereken “Vodafone Yanımda” uygulamasını yüklemek ve telefonunuzu numaranızı değiştirmeden uygulamada 4.5G’ye geçmek için oluşturulan adımları takip etmektir.

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası
Bu kampanya faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Faturasız hat sahiplerinin ücretsiz olarak hediye ve bedava internet paketi kazanması için tek yapması gereken “BANANEVAR” yazıp 4455’e göndermektir. Hattınızda yüklü TL bitmiş dahi olsa “BANANEVAR” yazıp 4455’e gönderdiğiniz takdirde hediye ve bedava internet paketi kazanabilme hakkınız vardır. Ayrıca hediye veya bedava internet paketi kazanmak için her seferinde SMS göndermenize gerek kalmaksınızın her TL yüklediğinizde hattınıza hediye veya bedava internet paketi tanımlanacaktır. Tek yapmanız gereken bir defaya mahsus “BANANEVAR” yazıp 4455’e göndermek olacaktır.

5 GB Bedava internet Kampanyası için; Saniye bekle !

 

Yeni Kampanya 2020; 4.5G destekli hat ve cihazınız varsa 4BUCAKG yazıp 4545'e sms gönder 5 GB kazan son katılım 15 Mart 2020

Vodafone Faturasız 2gb Bedava internet paketi için ; ABONE SUPER2GB yazıp 3636'ya sms göndermeniz yeterli olacak, paket devam eden bir pakettir aldıktan sonra iptal etmeniz gerekiyor.
Vodafone Faturalı Red tarifesi bedava internet paketi daha önce paylaşmış olduğumuz makalemizi okuyun.

Vodafone Fatura bilgilendirme yöntemini değiştirip 15 gün geçerli bedava 1gb internet paketi alabilirsiniz. (Kampanyanın aktif olup olmadığı şuan bilinmiyor.)

Yapmanız gereken tek işlem Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden , 7000'i arayarak veya müşteri hizmetlerinden sms faturaya geçmeniz yeterli olacak.
Vodafone yanımda uygulaması ile ayda bir defa geçerli bazen 1 gün bazen 3 gün bazen de 1 hafta geçerli 1gb internet paketi kullanabilirsiniz. Sizlerde Vodafone Yanımda Bedava internet paketi makalemizi okuyarak kolayca hediye internet kampanyanızdan faydalanabilirsiniz.
Süresi Doldu: Ücret Kesebilir - Vodafone bedava internet sayesinde sizlerde ilk ay ücretsiz 500 MB internet kullanabilirsiniz bu kampanya için ABONE NET 500MB yazıp 3636’ya sms göndermeniz yeterli olacak, devam eden paket olduğu için aldıktan sonra tekrar iptal etmeniz gerekiyor. İptal etmek için IPTAL NET 500MB yazıp 3636'ya sms gönderip iptalini sağlayabilirsiniz. Faturalı ve Faturasız herkesin kolayca kullanabileceği Vodafone Bedava İnternet paketi için ABONE NET 500MB yazarak 3636’ya mesaj atın ilk ay demesi ücretsiz 500 mb kullanmaya başlayın.

Yeni: Vodafone Yanımda Uygulaması ile her hafta bana ne var etkinliğine katılıp hediye internet ve buna benzer bir çok fırsattan kolayca faydalanabilirsiniz. Bizler sürekli burada sizin için Bedava İnternet ile alakalı paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz.

Vodafone 2020 Bedava İntenet Paketi

Yeni; Vodafone yeni gelen müşterilerine internet hediyeli M tarifesi ile 3+1 GB internet, 750 DK / 1000 SMS paketini sadece 23 TL'ye veriyor.

En Yeni Kampanya; Şubat Ayında 40 TL tek seferde yükleme yap 1 GB + 1 GB bedava İnternet Kazan.

Paket1  için EVET yazıp 3785’e sms gönder 100 Dakika hediye verilmekte. (Bu içeriği bittikten sonra kendini iptal ettiği için tekrar iptal etmenize gerek kalmıyor.)

Paket2 SURPRIZ yazıp 6666’ya ücretsiz sms gönderin size özel kırmızı kampanyası dahilinde hediyeler sizlere verilsin. Genelde dakika, sms ve internet içeriklerinden biri veriliyor.

 


Vodafone 2020 Bedava İntenet Paketi Kampanyaları

 • #seviyoruminterneti kapsamında basit bir test çözerek hem internet karakterinizi öğrenebilir, hem 3 GB vodafone bedava internet paketi kazanır hemde 5 yıl ücretsiz internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.Detaylar için tıklayın: Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kazan
 • Play Store ve App Storede yer alan "Self Servis" uygulamasını indirerek hediye internet kazanabilirsiniz.
 • Faturanızı e-fatura veya SMS fatura olarak almayı tercih ederseniz 15 gün boyunca geçerli 1 GB internet Vodafone' dan bedava internet kazanabilirsiniz. (süresi dolmul gözüküyor)
 • Vodafone ramazan kampanyası kapsamında 20 GB interneti sadece 20 TL karşılığında veriyor. Yanımda uygulamasından alabileceğiniz internet paketi 1 ay geçerli olup tek seferliktir.

7+7GB 45TL Online’a Özel Tarife! 2019 Güncel Kampanya

Kampanya kapsamında 7 GB istediğiniz gibi kullanacağınız internetin yanında ücretsiz 7 GB internet daha veriyor. Bu interneti seçeceğiniz sosyal medya uygulamasında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aylık ücreti ise sadece 45 TL !


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 31 YORUM
 1. halil ak dedi ki:

  Fatklı paketleri de bekliyorum bunları bitirdim bile..

 2. Şeyma dedi ki:

  ABONE SUPER2GB paketini yaptım bende, sürekli burayı takip ediyorum yeni paketler için.

 3. RAMAZAN dedi ki:

  Admin bn 500 mb paketini yapiyorum msj gelip bna diyorki mevcut data paketiniz ile ayni anda kullanimamaktadir

  1. Admin dedi ki:

   Mevcutta ek bir paketiniz vardır aynı süre içerisinde bunu alamıyorsunuzdur.

   1. RAMAZAN dedi ki:

    Peki sayin adminim o ek paketi nasil iptal edbilirim

    1. Admin dedi ki:

     Bilgisayarınız üzerinden vodafone self servis e giriş yapıp paketler kısmından veya müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal edebilirsiniz.

 4. Arslan dedi ki:

  Admin ben bir kaç taneyi yaptım teşekkürler, umarım Vodafone Bedava internet kampanyaları sürekli çıkar bizde ücretsiz internet kullanma fırsatı yakalarız.

 5. Haluk dedi ki:

  Harikasınız gerçekten akıl küpü tarifesi kullanıyorum ve bu hediyeler her zaman çıkmalı

 6. Rüzgar dedi ki:

  Zaten benim tek 4.5 g uyumlu yinede 5 gb bedava interneti alabilirmiyim

 7. Esma dedi ki:

  Vodafone Bedava İnternet Paketi
  Kazan yazıp 4445’e gönderince katlanan paketlerden yararlanabilirsiniz.kac gb alnsanz o kadar hedye gelr kesndr bu

 8. Mehmet dedi ki:

  Adamsın admin yeni güncel kampanyalar yapmaya devam et sürekli takipte kalıp sitenizi tavsiye edeceğim . ✅

 9. Veysel; Vodafon kullanıcısıyım ve gayette memnunum esnek large tarifesini kullanıyorum ayda 30 tlye 6 gb internet 750 dk 5000 sms gelyo ve ek paketlerde var mesela 6 tlye aylık 1 gb internet alıyom 15 tlye de 3 gb internet alabiliyom 🙂

 10. Damla dedi ki:

  Merhaba ben bu Yanımda uygulamasından hediye internet alıyorum sürekli, ayrıca 4.5G’ye yeni geçtim 5 gb hediye internet içinde katılım mesajı gönderdim 1 hafta içerisinde tanımlanacak inşallah.

  1. Emirhan dedi ki:

   Ben 4.5g yim ama 5 gb gelmedi nasıl yapıyoruz

 11. Serkan Yavuz dedi ki:

  Perşembe günü yükleme yaptım şansa geldi. Şimdi internet avcıları uygulaması ile bit avlıyorum 🙂

 12. Merve dedi ki:

  Merhaba ben o ABONE SUPER2GB ı yaptım bunu ne zaman iptal etmeliyim kullandıktan sonra mı ve ben ilk yaptığımda para alıyor mu paralı mı ve nasıl iptal edebilirim

 13. Admin dedi ki:

  Merhaba Merve, paket hattınıza tanımlandıktan sonra arayıp iptal edin. Paketi almadan önce hattınızda 35 tl’nin üzerinde bir TL bakiyesi olmasın. Çünkü paket ilk alımlara özel ücretsizdir. Eğer hediyeyi alıp iptal etmezseniz, hattınıza 35 tl ve üzeri yapacağınız yüklemelerde TL düşüp, paket tekrardan aktif hale gelebilir.

 14. Muhammet Ali dedi ki:

  Çok teşekkür ederim ABONE SUPER 2GB oldu.

 15. Mevlüt dedi ki:

  Admin ne olur yardım et abone süper 2gb iptalbedemiyom yardım et ne olur 35 TL istiyo

  1. Admin dedi ki:

   Paketi YANIMDA uygulamasından ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz.

   1. Kadir dedi ki:

    Şuan vodafone u seciyorum bedava 3 gn internet dışında başka bir bedava internet paketi var mı acaba

    1. Nurullah ASLAN dedi ki:

     Vodafe internet kullanmaya başlayalı daha 1 ay oldu bi film bile izleyemiyorum ayrica müşteri hizmetleri bile ücretli tam bi facia kesinle tavsiye etmiyorum fatura bilgiside gönderin dediğim halde gondermemisler gecikmeye düşmüş superonlineden gerisi yalan yağmurlu hava olur internet gider ..

    2. Seçtiğiniz sosyal medya paketlerinde bedava internet haklarınız var. İnternetten yemeyen sosyal medya uygulamanızı seçebilirsiniz.
 • Şükrü dedi ki:

  Süper

 • Ali dedi ki:

  5gb internet

 • Mastmind dedi ki:

  5 aydir telefonumu kullanamiyordum.Internet hediyeli m paketini kullanıyordum.Daha dün gittim 25 tl yükledim.25O MG ve 500 dk var gösteriyor.10 TL falan kalmış.Internet hediyeli s paketine geçmek istiyorum.Internet hediyeli s paketi nasıl?

 • Havize dedi ki:

  Naslsin ben iyim

 • Hakkı dedi ki:

  Aboneliği nasıl iptal edeceğim

  1. Nurullah ASLAN dedi ki:

   Müşteri hizmetlerini arayarak

 • Nisa dedi ki:

  Vodafone3gb kazandan 2kere daha ypmistim ama gelmedi

 • Fettah yarat dedi ki:

  Uygulama güzel

 • engin dedi ki:

  teşekkürler

 • Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap