Bedava İnternet Paketi

Selfy Yenilmez Turuncu Large 8 GB internet Paketi 29 TL

15.10.2018
Selfy Yenilmez Turuncu Large 8 GB internet Paketi 29 TL

Türk Telekom Selfy Yenilmez Turuncu Large Paketi ile 8 GB internetli tarifeyi sadece ayda 29 TL karşılığında satın alabilirsiniz. 2019 yılına girerken GSM operatörleri tarife ve ek paketlere yaptıkları zamlar ile alakalı müşterilerine bilgilendirme sms’i gönderirken, Türk Telekom’da ucuz paketler hala devam ediyor. Selfy’nin Yenilmez Turuncu Large Paketi’nde ayda 29 TL’ye 8GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS sizi bekliyor. Faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği Yenilmez Turuncu Large Paketi ile interneti doya doya kullan.

Faturasız hattında kullanabileceğin hediye data kampanyalarını Türk Telekom Bedava internet sayfasına giriş yaparak görebilirsin.

Türk Telekom Yenilmez Turuncu Large Paketi

Paketi satın alabilmek için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışında Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olmanız gerekir. Paketten faydalanmak için Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilseniz paketi için TURUNCU L TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz.

Selfy’nin Yenilmez Turuncu Large Paketi’nin aylık fiyatı, son 30 gün içinde numara taşıma veya yeni hat tesisi yaparak Türk Telekom’a gelenler için 29 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 39 TL‘dir.

Türk Telekom Yenilmez Turuncu Large Paketi Nasıl Yapılır ?

  • TURUNCU L ya da  YENILMEZ yazıp 4545‘e kısa sms göndererek pakete kayıt olabilirsiniz.
  • Hattınızda yeterli tl olduğu taktirde tarife aktif hale gelecektir, size gelecek olan bilgilendirme mesajıyla kullanabilirsiniz.
  • Tarife içeriği yurtiçinde geçerlidir.
  • Yukarıdaki Whatsapp butonunu kullanıp arkadaşlarınla paylaş bedava internet kazanma fırsatını kaçırma.

Bu tarifeyle kullanabileceğin hediye kampanyaları Türk Telekom Bedava internet kategorisinde bulabilirsin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap