Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 1000 Dakika – 6 GB internet 27 TL

12.10.2018
Türk Telekom 1000 Dakika – 6 GB internet 27 TL

Türk Telekom’dan Alomatik Fırsat Kampanyası ile uygun fiyata tarifeler seni bekliyor. Alomatik Müşterilerine Türk Telekom’dan Fırsat Kampanyası olarak müşterilerin hizmetine sunulan bu kampanyadan faturasız hat sahibi Türk Telekom’lular faydalanabilir. Tarifelerin ve tarifelere ek satın alacağınız paketlerin fiyatı Türk Telekom’da çok uygun fiyatlara satılıyor.

  • Yapılan Sil Süpür Kampanyasıyla da bütün müşterilerinin hediye internet kullanmasını sağlayan Avea’nın en yeni hediyelerini Türk Telekom Bedava internet sayfasından bulabilirsiniz.

Kampanyadan halihazırda faturasız paketlere kayıtlı olan aboneler yararlanamaz. Faturasız Fırsat Kampanyası’ndan 22.09.2017 tarihi itibariyle belirli paketlere kayıt olan bireysel faturasız müşteriler faydalanabileceklerdir. Türk Telekom’a hat taşıma ya da yeni hat alarak gelen abonelerin faydalanabileceği bir kampanyadır.

Türk Telekom Alomatik Fırsat Kampanyası

Bu kampanya ile faturasız hatta gelecek olan abonelere  2 adet tarife türü sunulmakta. Bu paketlerin fiyatları ise 16 TL ile 27 TL’dir.  Her iki pakette de Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS hakkı bulunmaktadır.

Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 2 GB İnternet olan tarife 16 TL karşılığında kullanabilirsiniz.
Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 6 GB İnterneti aylık 27 TL karşılığında kullanabilirsiniz.

Faturasız Fırsat Kampanyası’ndan 22.09.2017 tarihi itibariyle Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, TV 8 Faturasız Jet, BIMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell Tarifeleri haricindeki faturasız tarifelere anlaşmalı Alomatik kanalları aracılığı ile numara taşıma ya da yeni hat alıp gelen aboneler 30 gün içerisinde Yaz Festivali Portföyü kapsamında kampanyalı Yaz Festivali 2GB veya Yaz Festivali 6GB Paketleri’ne kayıt olan bireysel faturasız müşteriler faydalanabilecekler.

Türk Telekom Ucuz Tarife

Belirtilen koşullara sahip olan müşteriler kampanya kapsamında 12 ay boyunca Yaz Festivali 2GB Paketi’nden KDV-ÖİV dahil 16 TL’ye, Yaz Festivali 6GB Paketi’nden ise KDV-ÖİV dahil 27 TL’ye yararlanabilecektir. Kampanyadan bir telefon numarası en fazla bir defa yararlanabilir. Şifre karttaki bir şifre bir kez kullanılabilecektir. Kampanya sona erdikten sonra aboneler güncel paket ücreti üzerinden kullanmaya devam edecektir.

Şifre kartlar Alomatik’ten yapılan aktivasyon ile birlikte abonelere verilecektir. Kampanyaya katılım Alomatik ve Media Markt’larda Yaz Festivali 2GB Paketi için 25.000, Yaz Festivali 6GB Paketi için 25.000 kişi olacak şekilde toplamda 50.000 kişi ile katılım sınırlıdır.

Türk Telekom Alomatik Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • Müşterilerin kampanyadan yararlanması için hat/hatların faturasız tarifelerden biri ile Türk Telekom sistemlerinde aktif olmasının ardından “FIRSAT 2GB” ya da “FIRSAT 6GB” yazıp boşluk bırakıp, Alomatiklerde yer alan Türk Telekom satış noktalarından ücretsiz olarak temin edecekleri şifre kartta yer alan şifreyi yazıp 5555‘e SMS göndererek pakete kampanyaya kayıt olabilirler.
  • Tarife içerikleri yurt içi yönüne yapılacak olan kullanımlarda geçerlidir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap