Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Ailece 15 GB internet Paketi

29.09.2017

Farturalı Ailece 15 GB Tarifesi ile ailenizle ortak bir tarife kullanın.

Türk Telekom Ailece 15 GB internet Paketi

Türk Telekom, Aile kavramını operatör içerisinde de yaşatıyor. Müşterilerine 1 tarifeyi Ailece kullanma fırsatı sunan gsm operatörü bir kez daha abonelerinin düşündüğü türden bir kampanya yaptı. ​​Ailece 15GB Paketi ile 5 kişiye kadar ortak paylaşım yapabilirsiniz. Yurt içi her yöne kullanabileceğiniz 5000 dakika + 15 GB cepten internet + grup içi SINIRSIZ dakika + her yöne SINIRSIZ SMS bu pakette bir arada. Türk Telekom evde internet veya ev telefonu müşterilerine özel olan Ailece Kampanyası oldukça uygun bir paket. Aileden 5 kişiye kadar bu paketi ortak kullanabilirsiniz. Hemen yeni hat alarak, numarasını taşıyarak veya Türk Telekom’un faturasız hattan faturalıya geçiş yaparak Ailece 15GB Tarifesi’ne geçiş yapan evde internet veya ev telefonu aboneleri kampanya süreleri boyunca her ay aylık paket ücreti üzerinden 10 TL indirim kazanmakta. Bu paket size göre değilse ve yalnızca kampanya arıyorsanız Türk Telekom Bedava internet isimli yazımızı okumanızı öneririm. Buradan hem faturalı hemde faturasız promosyonlara ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya dilerseniz Taahhütsüz Ücreti ile 109 tl karşılığında kullanabilirsiniz. Kampanya yaptığınız taktirde ise paketi çok daha uygun bir fiyata kullanmanız mümkün. Kampanyayı ailenizle paylaşmak için aile bireylerinin de Türk Telekom Faturalı hat müşterisi olması gerekmektedir. İşlemler biraz karışık olduğundan dolayı eğer geçiş yapmayı düşünüyorsanız, gsm operatörü ile görüşmeniz gerekmektedir. Nasıl katılım işlemlerinin yapılacağını ise alt kısımda bulabilirsiniz. Bu paketin güzel yanı ise Anne, Baba, Babaanne ve Dede’lerimiz gibi hat kullanıcıları interneti pek kullanmayan bireyler. Fakat konuşma dakikasına önem vermekteler. Eğer Aileniz dakikaları kullansın ben ise hem dakika hemde internet kullanmak istiyorum diyorsanız bu pakete geçiş sizin için uygun olabilir.

Türk Telekom Ailece 15 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyaya Müşteri Hizmetleri veya Cep Merkezi ile geçiş yapmanız önerilir.
  • Tarifeye geçiş yaptıktan sonra 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz numaraları belirleyebilirsiniz.
  • Tarifenizi paylaşıma dahil edeceğiniz aile bireyleri de Türk Telekom cep hattı sahibi ise ORTAK 15GB boşluk dahil etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazıp 2050’e SMS gönderin.
  • Dahil etmek istediğiniz kişinin de siz bu işlemi yaptıktan sonra ONAY ORTAK 15GB yazıp SMSi cevaplaması gerekir. Bu işlemi yaptıktan sonra tarifesi otomatik olarak değişir ve ORTAK tarifeye geçiş yapmış olur.
  • Eğer aile üyeleriniz de yeni Türk Telekom müşterisi olacaksa , bayiden işlem yaparak ilk olarak Başlangıç Tarifesine dahil olurlar.

Yukarıda ortak kullanım yapabileceğiniz Aile Paketi ile alakalı genel bilgiler yer almaktadır. Paketin avantajlı yönleri hakkında genel açıklamalar yapıldı. Eğer bu paketi kullanmayı düşünüyorsanız belirttiğimiz gibi yetkili birimler aracılığı ile işlem yapın. Kampanya ve promosyonlardan yararlanmayı düşünüyorsanız Türk Telekom Bedava internet Paketi adlı kategoriye bir bakın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap