Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Avantajlı 6 GB internet Paketi

12.05.2017

Türk Telekom Avantajlı 6 GB paketi Nasıl Yapılır ? ve Nasıl İptal Edilir ? Türk Telekom Avantajlı 6 GB bedava internet paketi ile ilgili bütün detaylar.

Türk Telekom Avantajlı 6 GB internet Paketi

Türk Telekom Faturasız Avantajlı 6GB internet paketli tarife ile bol bol internet kullanıp sevdiklerinizle iletişime geçebilirsiniz. Bu paket ile faturasız aboneler diledikleri gibi internet kullanabiliyor. Ayrıca TL yükledikleri taktirde hediye internetler de hatlarına yükleniyor. Bir çok kişinin paket seçerken öncelik verdiği şey internetinin ve dakikasının bol olması. Diğer operatörde 1000 dakika ve 6 gb internet olan faturasız paket bulmak oldukça zor. Türk Telekom resmi sayfasından da bu paket ile alakalı bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Avantajlı 6 GB Paketi fiyat olarak ta oldukça uygun, 1000 dakika, 1000 sms her yöne, 6 gb interneti sadece 35 TL karşılığında kullanabiliyorsunuz. Belirttiğim gibi Resmi sayfadan yapacağınız yüklemeler sayesinde Türk Telekom bedava internet hediyeleri de vermekte. Bu kampanya sürekli devam edecek mi bilemiyoruz, fakat yükleme yaparken zaten ücretsiz internet bilgisi de karşınıza çıkmakta.

Her yöne dakikalarınızı dilediğiniz saat aralığında kullanabilirsiniz. Ayrıca Mobil işlemler uygulaması aracılığı ile hattınızda ne kadar paket kullanım hakkınız olduğunu da görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca tarifenizin interneti veya dakikası bittiğinde ek paketler ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Bildiğiniz gibi faturasız paketlerde durma özelliği bulunmadığından operatörünüzün gönderdiği bilgilendirme mesajlarını da dikkate almanızı öneririm. Burada yer alan bilgileri Türk Telekom sayfasında Tarifeler & Paketler Faturasız Paketler Üçlü Paketler Avantajlı 6 GB Paketi kategorisinde bulabilirsiniz. Avantajlı 6GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alıp yada numara taşıyarak gelen aboneler için aylık 35 TL, mevcut müşteriler için ise 39 TL’dir.

Türk Telekom Avantajlı 6 GB Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Bu paketten faydalanabilmek için Faturasız hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir.
  • Yeni geçiş yapan aboneler için 35 TL, mevcut müşteriler için ise 39 TL’dir.
  • Faturasız Müşteriler AVANTAJLI6GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderip paketi yapabilirler.
  • Hattınızda yeterli TL olduğu taktirde paket otomatik olarak tanımlanır ve size gelecek onay mesajının ardından kullanmanız gerekir.
  • Paketiniz de kalanları KALAN AVANTAJLI6GB–> 5555’e kısa sms göndererek sorgulayabilirsiniz.
  • Paketi iptal etmek için; IPTAL AVANTAJLI6GB–> 5555’e mesaj gönderin.
  • Paketi iptal etmediğiniz taktirde her ay hattınızda yeterli TL olması durumunda otomatik olarak yenilenir.
  • Paket geçerliliği Türkiye sınırlarında geçerlidir, yurt dışına çıkıldığı taktirde Müşteri Temsilcisi ile görüşülüp ek paket alınması gerekir.

Eğer internet bol olsun dakikam da çok olsun diyorsanız önerilebilecek en iyi tarifeler arasında yer alan Avantajlı 6GB paketini öneririm. Hem interneti hemde dakikalarınızı gönül rahatlığıyla kullanın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap