Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom B-fit Fırsat Tarifeleri – 6 GB internet 27 TL

07.11.2018
Türk Telekom B-fit Fırsat Tarifeleri – 6 GB internet 27 TL

Türk Telekom Faturasız hat kullananlar her zaman en bol içerikli tarifelere sahip oluyor. Kadınların spor ve yaşam merkezi B-fit’in müşterilerine Türk Telekom’dan Fırsat Kampanyası tarifesi. B-fit merkezleri yoluyla, Türk Telekom’a yeni gelen abonelere benzersiz tarife teklifleri. Kampanyadan Türk Telekom mevcut faturasız aboneleri yararlanamazlar. Kampanya belirtildiği gibi B-Fit merkezleri aracılığı ile Türk Telekom’a yeni geçecek olan faturasız abonelere özeldir. Mevcut abonelerin de bu pakete benzer, katılabilecekleri bir çok tarife vardır. Bu tarifeleri mevcut aboneler Türk Telekom’un belirlemiş olduğu ücret dahilinde kullanabilirler.

Türk Telekom B-fit Fırsat Kampanyası

Faturasız Fırsat tarifesinden 10.05.2018 tarihi itibariyle Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, TV 8 Faturasız Jet, BIMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell Tarifeleri haricindeki faturasız tarifelere anlaşmalı B-fit merkezleri aracılığıyla numara taşıma ya da yeni hat alımı yolu ile gelerek 30 gün içinde Yaz Festivali 2GB veya Yaz Festivali 6GB Paketleri‘ne kayıt olan bireysel faturasız müşteriler faydalanabileceklerdir.

Kampanyanın sona ermesinin ardından bu tarifeleri kullanan aboneler güncel paket ücreti üzerinden faydalanmaya devam edeceklerdir.

B-Fit Fırsat Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 2 GB İnternet 16 TL
Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 6 GB İnternet 27 TL

Tarifelerin sms yolu ile nasıl yapıldıklarına dair bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom B-fit Fırsat Tarifeleri Nasıl Yapılır ?

  • 2 GB internetli tarifeye geçiş yapabilmek için FIRSAT 2GB şifre yazıp 5555‘e gönderin.
  • 6 GB internet paketi olan tarifeye geçmek için FIRSAT 6GB şifre yazıp 5555‘e gönderin.
  • Şifre karttaki bir şifre bir kez kullanılabilir.
  • Şifre kartlar B-fit’te yapılan aktivasyon ile birlikte abonelere verilecektir.
  • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir defa faydalanabilir.
  • Tarifenize ek hediye almayı unutmayın, ücretsiz fırsatlar için Türk Telekom Bedava internet sayfasındaki kampanyaları kullanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap