Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Büyük Fenercell 7 GB internet Paketi

Türk Telekom Büyük Fenercell Tarifesi ile her yöne 1000 dakika, 900 sms ve 7 GB internet paketini yalnızca 45 TL’ye kullanın. Numaranızı taşıyarak ya da yeni hat alarak Büyük Fenercell Tarifesi’nden siz de faydalanabilirsiniz. Fenerbahçe’lilerin en çok seçtiği paket Büyük Fenercell Tarifesi ile hem indirimli kullanım yapın hem de takımınızın adını cebinizde taşıyın. Büyük Fenercell Tarifesiyle ayda 45 TL’ye Her Yöne 1000 dakika + Her Yöne 900 SMS + 7 GB Cepten İnternet + Tüm Taraftar Hatlarıyla SINIRSIZ Konuşma​​​​​​​ hakkına sahip olursunuz.

Türk Telekom bireysel faturalı ya da faturasız hattınızda kullanabileceğiniz hediye internet kampanyaları için, Türk Telekom Bedava internet sayfasında yer alan resimlere tıklayarak kampanyalar hakkında bilgi alıp katılabilirsiniz.

Büyük Fenercell Tarifesi

01.02.2018 tarihinden sonra tarifeniz ve varsa farklı kampanya/paketiniz kapsamındaki internet kullanım haklarınız bittikten sonra; internet kullanırsanız ücretlendirmesi, her kademe için 7 TL yerine 9 TL olarak, Dakika ve SMS kullanımlarınız 70 KR yerine 90KR olarak ücretlendirilecektir. ​

Büyük Fenercell Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Büyük Fenercell Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret 45 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret 55 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 7 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 Dk
Grupiçi Ücretsiz Yurtiçi Görüşme Süresi Tüm Taraftar Hatlarıyla Sınırsız***
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 900 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Konuşma 70 Kr/Dk
Ücretsiz SMS’ler Bitiminde Yurtiçi HerYöne SMS 70 Kr / SMS
MMS 1,25 TL/MMS

Yeni Hat alarak ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi faturalı Fenercell tarifelerinde kalacağına dair taahhütte bulunan aboneler için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi son bulduğunda 55 TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olur.

Kampanyaya katılıp taahhütsüz kullanan aboneler tarifeden 55 TL olarak ücretlendirilecektir.

Türk Telekom Büyük Fenercell Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyın ya da yeni hat alımı ile Büyük Fenercell tarifesine geçmek için Türk Telekom Mağazalarına ve Türk Telekom Fenercell satış noktalarına gidebilirsiniz.
  • Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da cep merkezlerine gidebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap