Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Coşturan 3 GB Tarifesi + 1 GB Bedava internet

Türk Telekom Coşturan 3GB Paketi Nasıl Yapılır ve İptal edilir bilgileri burada Eğer ucuz ve interneti çok olan bir paket arıyorsan bu paket tam senlik.

Türk Telekom, Coşturan 3 GB internetli tarife nasıl yapılır ? Türk Telekom fiyat bakımından düşünüldüğünde en ucuz operatör olarak insanlarca bilinen bir firma. Bu makalemizde Türk Telekom Coştuan 3 GB Paketi hakkında genel bilgileri paylaşacağız. Faturasız tarifeler bir kaç yıl önce dakika bazlı olsa da zamanla internet bol olacak biçimde şekillendi. Operatörler hizmet verirken müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun içerikleri üretmeye önem verir. Teknoloji devrinin en önemli ögesi internet olduğundan artık faturasız hatların da interneti oldukça fazla. Akıllı telefonlar, Tabletler, Bilgisayarlar ve hatta saatler dahi internet ağına bağlanabiliyor.

4.5G’nin de ülkemizde hizmet vermesi sonucunda aşırı derecede internet kullanımı gerçekleşiyor. Youtube, Facebook ve buna benzer internet ağlarında günde 100 binlerce GB internet kullanmakta. Eğer bu tarifedeki internet yeterli gelmezse 10 GB hediye internet alabileceğiniz Türk Telekom Bedava internet konusunu kontrol edebilirsiniz. 

Coşturan 3GB Paketi

Bu paketi kullanan müşteriler 1 gb bedava internetten de faydalanabiliyor. Coşturan 3 GB Paketini neden seçmeliyim ? Paketin fiyatı öncelikle çok uygun. Bununla birlikte verdiği dakika, sms ve internet paketi olarak 1 aylık kullanımınıza yetecek içeriklere sahip. Bazı operatörlerde faturalı hat olarak bu tür paket satışları daha fazla bir ücret karşılığında satılmakta. Ödev veya iş yaparken dahi internetten yardım alıyoruz. Bu nedenle uygun fiyatı ile Coşturan 3 GB internet paketli paket sizin için önerilir.

Türk Telekom Coşturan 3 GB Tarifesi içeriği ve Fiyatı Nedir ?

Paket üçlü paket kategorisinde yer almakta. Ayrıca resmi sayfada da Tarifeler & Paketler>  Faturasız > Paketler > Üçlü Paketler > Coşturan 3GB Paketi kategorisini izleyerek tarife bilgisine ulaşabilirsiniz.

  1. 500 dakika yurt içi her yöne konuşma.
  2. 1000 sms.
  3. 3 gb cepten mobil internet
  4. Fiyatı Türk Telekom’a yeni gelen abonelere 19 TL ve mevcut müşterilere 25 tl olarak değişmekte.
  5. Ay içerisinde 30 tl ve üzeri yükleme yaptığınızda 1 gb ücretsiz internet sahibi olursunuz.

Coşturan 3GB Paketini Kimler Alabilir ?

Coşturan 3GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alıp veya numara taşıyarak faturasız Fenercell, GSMobile, BURSASPORCELL veya KONYASPORCELL Şampiyon tarifelerine geçiş yapan aboneler için aylık 19 TL, mevcut aboneler için aylık 25 TL’dir. Paket, 30 gün içinde birden fazla defa satın alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde tekrar yenilenecektir.Hala Türk Telekom abonesi değilseniz en yakın cep merkezine giderek hat taşıma veya yeni hat sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom Coşturan 3 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Pakete kayıt SMS veya müşteri hizmetleri aranarak yapılabilir.
  • Fenercell, GSMobile, BURSASPORCELL veya KONYASPORCELL tarifelerine geçiş yapanlar faydalanabilir.
  • Paket içeriğinin geçerlilik süresi 30 gündür.
  • Hemen geçiş yapmak için COS3GB yazıp 5555′e kısa SMS gönderin.
  • Paket içeriği yurt içinde geçerlidir.

Türk Telekom abonelerinin faydalanabileceği promosyon içeriklerde oldukça fazla. Bunlara ulaşmak için Türk Telekom Bedava internet Paketi isimli kategoriyi ziyaret edin.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap