Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Çalışan Tarifesi

21.11.2018
Türk Telekom Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Çalışan Tarifesi

Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Çalışan Tarifesi Türk Telekom’da.  ​Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Çalışan ve yakınlarına özel ayda 39 TL’ye interneti bol, avantajlı paket Türk Telekom Mağazalarında müşterilerini bekliyor. Türk Telekom Çalışanlara özel tarifeleri arasında yer alan bu paket ile 12 GB bol internet, 1000 dakika ve 1000 sms ayrıca grup içi 5400 dakika konuşma hakkı ayda sadece 39 TL.  Türk Telekom Resmi sayfasında Özel Programlar > Çalışanlar Kamu Çalışanlarına Özel > Kamululara Özel Tarifeler kategorisinden yer alan bu kampanyadan faydalanmayı unutmayın.

 • Türk Telekom mevcut abonelerinin alabileceği GB hediyesi için Türk Telekom Bedava internet başlığı altında yer alan listedeki kampanyaları kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Çalışan Tarifesi

Belirtilen tarife fiyatı, tarifeye Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yoluyla gelen bireysel abonelere, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.

Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Personel Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Tarife AdıCumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Personel Tarifesi
Taahhütlü Aylık Fiyat39 TL*
Taahhütsüz Aylık Fiyat49 TL
Aylık Ücretsiz Cepten Internet12 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS
Aylık Ücretsiz Şebeke İçi Görüşme Süresi5400 DK

Türk Telekom Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Çalışanına Özel Tarife Nasıl Yapılır ?

 • Türk Telekom faturalı mobil hat sahibiyseniz; Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık çalışanları kurum kimlikleri ya da ilgili kurumdun çalışanı olduklarını gösteren bir belge ile Türk Telekom mağazalarına giderek tarifeyi satın alabilirsiniz.
 • İlgili kurumların çalışanı olmayan aboneler ise Referans Sistemi aracılığı ile tarifeye kayıtlı müşterilerin referans olması ile yararlanabilirler.
 • Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık çalışanları en fazla 3 adet referans oluşturabilirler, daha öncesinde başka bir kamu çalışanının referansı ile herhangi bir kamu tarifesinden faydalanmış aboneler kurum çalışanı olsalar dahi referansla kayıt oldukları hatları üzerinden diğer abonelere referans olamazlar.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Teknosa cell kullaniyorum. Telekom mobil e Geciş yapabilirmiyim

  1. Admin dedi ki:

   Evet dilediğiniz zaman yapabilirmisiniz bayilerde.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap