Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Dönüşüm Festivali internet Dönüştür Kampanyası

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası ile dilediğin zaman 1000 sms’i 1 GB internete dönüştürebilirsin. Türk Telekom’da Dönüşüm Festivali başladı, böylece SMS’ler GB’a Dönüşüyor!

Türk Telekom, Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası 1000 sms’i 1 GB internete dönüştürebilirsin. Bir çok kişinin aklına gelmiştir, hatta müşteri temsilcilerine de sms’i çıkarıp internet verin demişliğimiz olmuştur. Türk Telekom tam olarak bunu gerçekleştiriyor. Zaten neredeyse hiç kullanmadığımız SMS paketlerini böylece internete çevirebiliyoruz. Eminiz ki bir çok kişi vaktini internet başında geçiriyor. Bizlerde indirimli paketler, hediyeler ve kampanyalar ile sizlere bilgilendirici makaleler yazıyoruz. Böylece bilmediğiniz kampanyaları öğrenip kullanabilirsiniz. Diyelim ki bu özellik hoşunuza gitmedi yinede internte ihtiyacınız var, işte o zaman Türk Telekom Bedava internet sayfasından kampanyalara bakabilirsiniz.

SMS’lerimi GB’a dönüştürdükten sonra SMS ücretlendirmem nasıl olur diye merak edebilirsiniz. Kampanya kapsamında, hattına tanımlı tarife kapsamında sunulan SMS haklarını internete dönüştüren müşterilerin SMS gönderimleri durumunda mevcut tarifesi üzerinden ücretlenir.

 Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası Dönüşen Paketler

Faturasız Dönüşüm Festivali Paketlerine numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelenler hiçbir ek ücret ödemeden 1000 SMS’ini 1GB’a dönüştürebilir

  1. Türk Telekom Dönüşen 2 GB Paketi: Her Yöne 1000 DK. ve 1000 SMS.  2 GB internet paketi, fiyatı 20 TL.
  2. Türk Telekom Dönüşen 4 GB Paketi: Her Yöne 1000 DK, ve 1000 SMS, 4 GB internet fiyatı 25 TL’dir.
  3. Türk Telekom Dönüşen 6 GB Paketi: Her Yöne 1000 DK, ve 1000 SMS, 6 GB internet fiyatı 30 TL’dir.
  4. Türk Telekom Dönüşen 10 GB Paketi: Her Yöne 1000 DK, ve 1000 SMS, 10 GB internet fiyatı 39 TL’dir.

(*) Belirtilen fiyatlar, pakete numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu yoluyla gelen bireysel aboneler içindir.​
Not: 1000 adet sms’i 1 GB internete dönüştürebilirsiniz.

Türk Telekom Dönüşüm Kampanyası Nasıl Kullanılır?

 • Bütün dönüşen paketlerde bu özellik bulunmaktadır. Paketinizin bu özelliği desteklemesi gereklidir.
 • Faturalı ve Faturasız müşteriler faydalanabilirler.
 • Hiçbir ücret ödemeden 1000 SMS’inizi ek 1GB’a dönüştürmek istiyorsanız DONUSTUR yazıp 5555’e kısa sms gönderin.
 • Gelecek olan onay mesajının ardından interneti kullanabilirsiniz.
 • Kampanya ile sahip olduğunuz internet yurtiçinde geçerlidir.
 • Bu özelliği paketiniz her yenilendiğinde kullanabilirsiniz.
 • Eğer Ek 1 GB’ı SMS’e dönüştürmek istiyorsanız DONUSTUR GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.
 • Dönüştürdüğünüz internet, yenilenme gününe kadar geçerlidir.

Yeni çıkan bu kampanya uzun süredir Türk Telekom müşterilerinin beklediği fırsatlardan biri oldu. 2018 Yılında en çok tercih edilecek paketlerden biri olabilir. Mobil Tablet ve Telefonların kullanımı ile internet tüketimi de maksimum seviyeye yükseldi. Mevcut tarifede yer alan data yetersiz geldiğinde Türk Telekom Bedava internet 2018 konusundan en yeni kampanyalara ulaşabilirsiniz.  Böylece çok fazla insanın bilmediği fırsatlara ilk siz ulaşırsınız. Bunun yanında alt kısımdaki Facebook’ta Paylaş ve diğer sosyal ağlarda’da bu yazıyı paylaşabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Simge dedi ki:

  Nerden kayıt yapılıyor

  1. klifem dedi ki:

   Merhabalar Sevgili Simge,

   Hiçbir ücret ödemeden 1000 SMS’inizi ek 1GB’a dönüştürmek istiyorsanız DONUSTUR yazıp 5555’e kısa sms gönderin. Konumuzda aslında merak ettiğiniz soruların cevabı var dikkatli okumanızda fayda var.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap