Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom EGM 15 GB Tarifesi – 15 GB internet

21.11.2018
Türk Telekom EGM 15 GB Tarifesi – 15 GB internet

Türk Telekom Özel Programlar > Çalışanlar Kamu Çalışanlarına Özel > Kamululara Özel Tarifeler > EGM 15 GB Tarifesi bölümünde yer alan tarifeden faydalanabilmek için Kamu çalışanı olmanız gerekir. EGM 15 Tarifesi için Emniyet Genel Müdürlüğünde çalışıyor olmanız gerekir. Ayda yalnızca 54 TL’ye grup içi 5400 DK, her yöne 1000 DK, her yöne 1000 SMS ve 15 GB cepten internet keyfi Türk Telekom’da.

Mobil hatlarda yararlanabileceğiniz mobil cepten internet faydaları için Türk Telekom Bedava internet başlığını ziyaret edin.

Türk Telekım Özel Programlar menüsünü resmi siteden ziyaret edip Kamu Çalışanlarına Özel tarifeler arasından sizin için bir tarife olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Türk Telekom EGM 15 GB Paketi

İndirimli tarife fiyatı, tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom mobil faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan aboneler için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin ardından ise yeni taahhüt vermemiş aboneler için taahhütsüz tarife ücreti geçerli olacaktır.

Tarife İçeriği;

EGM 15GB Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
EGM 15GB
İndirimli Tarife Ücreti*54 TL
Tarife Ücreti**65,02 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet15 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Konuşma1000 DK
Aylık Ücretsiz Yurt içi Grup içi konuşma***5400 DK
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne78 Kr/Dk
SMS Ücreti78 Kr/SMS
Data Limit Aşım Ücreti7,8 TL/100MB

Türk Telekom EGM 15 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  1. Tarife değiştirmek isteyen aboneler EGM Protokol Tarifesi’nde ise kimlik ibrazına gerek olmadan SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığı ile tarife değişikliği yapabilir, ancak diğer tarifelerdeki abonelerin tarife değişiklikleri Emniyet Genel Müdürlüğü kimliği ibrazı sebebiyle bayiler aracılığıyla yapılmaktadır.
  2. SMS ile geçiş yapılabilmesi için EGM15GB yazıp 5555‘ekısa SMS gönderilmesi gereklidir.
  3. Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarının ve referans oldukları yakınlarının yararlanabileceği tarife, paket ve cihaz kampanyalarından kimliğini ve statüsünü belgelemek kaydıyla EGM kadrosunda çalışan ya da emekli olan personel, Polis Akademisi, Polis Koleji ve Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri de faydalanabilirler.

Kampanya ile ilgili genel bilgiler yukarıdaki gibidir, daha detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetleri ya da Cep Merkezlerinden öğrenebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap