Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Elmas 11 GB internet Tarifesi

30.11.2018
Türk Telekom Elmas 11 GB internet Tarifesi

Türk Telekom’dan çalışanlara özel tarifeler olarak geçen Elmas 11 GB paketi ile 11 GB internet, bol dakika ve sms hakkına sadece ayda 38 TL’ye sahip olabilirsiniz. Türk Telekom faturalı tarifeler arasında yer alan bu kampanya ile 750 DK, 500 SMS ve 11 GB internet kullanımını çok uygun fiyata yapabilirsiniz. Türkiye Taş kömürü Kurumu Çalışan ve Yakınlarına Özel olan bu tarifeden sadece  Taş kömürü Kurumu Çalışan ve Yakınları faydalanabilirler.

Türk Telekom mobil hat kullananların yararlanabileceği başlıca hediyeler için Türk Telekom Bedava internet başlığında yer almakta olan kampanyalara katılmanız yeterlidir.

Türk Telekom Elmas 11 GB Tarifesi

Belirtilmiş olan fiyat, numara taşıma, yeni hat tesisi ve ön ödemeli olarak tarifeye gelen bireysel aboneler için, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.

Elmas Tarifelerinden Türkiye Taşkömürü Kurumu’na (TTK) bağlı kurum çalışanları ve emeklileri kurum kimlikleri ya da ilgili kurum çalışanı olduklarını gösterir nitelikteki belgeleri getirerek, kurum çalışanı olmayanlar ise Referans Sistemi aracılığı ile tarifeye kayıtlı müşterilerin referans olması ile yararlanabilecektir.

Tarifedeki bir abone, en fazla 3 kişiye referans olabilir. Daha öncesinde başka bir kamu çalışanının referansı ile herhangi bir kamu tarifesinden faydalanmış olan müşteriler kurum çalışanı olsalar dahi referansla kayıt oldukları hatları üzerinden diğer müşterilere referans olamayacaktır.

Tarife İçeriği

  • 750 Dakika her yöne konuşma
  • 500 sms
  • 11 gb cepten internet
  • Türk Telekom Mobil Hatlarla Sınırsız Konuşma

Türk Telekom Elmas 11 GB internet Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Tarifeye geçiş işlemlerini ilgili belgeler ile Türk Telekom mağazalarına giderek yapabilirsiniz.

İhtiyacınıza göre tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayarak arama tuşuna basınız.

Kampanyadan taahhütlü bir şekilde 38 TL, taahhütsüz ise 48 TL karşılığında yararlanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen kurumda çalışmayanlar ya da referansı olmayanlar bu paketten yararlanamazlar.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap