Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Elmas Tarifeleri – 3 GB internet 750 DK 18 TL

04.11.2018
Türk Telekom Elmas Tarifeleri – 3 GB internet 750 DK 18 TL

Türk Telekom Elmas 11 GB internet Tarifesiyle Türk Telekom Mobil Hatlarla Konuşma hakkı ücretsiz. 750 dakika, 500 sms ve 11 GB internetli Türk Telekom Elmas 11 GB paketi ile Türk Telekom’lu sevdikleriniz ile sınırsız konuşabilirsiniz. Kampanya dahilinde katılacak olan aboneler tarifeyi indirimli bir şekilde kullanabilirler. Türk Telekom’da faturalı yeni bir hat almayı düşünenler ya da faturalı hatta geçiş yapacak olan aboneler için interneti bol fiyatı uygun bir paket daha. Ayrıca Gsm operatörünüzün yaptığı kampanyalara katılarak Elmas tarifenize ek hediye dakika, sms ve internet kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Mobil hattınızda kullanabileceğiniz hediyeler için Türk Telekom Bedava internet sayfasında bulunan en yeni ücretsiz GB kampanyalarına katılabilirsiniz.

Türk Telekom Elmas 11 GB Paketi

Belirtilen fiyatlar, numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasızdan tarifeye geçiş yapan bireysel abonelere, 12 ay taahhüt koşulu ile sunuluyor. Tarife, paket ya da kampanya bünyesinde bulunan haklarınız yurt içi kullanımlarında geçerlidir. Yurt dışında yapacağınız kullanımlar tarifenizin yurt dışı kullanım fiyatı üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya kamu çalışanlarına özeldir. Bu tarifeden Kamu çalışanları faydalanabilecektir.

Paket içeriği;

750 Dakika,
500 Sms,
11 GB internet,
Türk Telekom’lularla sınırsız konuşma.
Fiyatı; Kampanyalı aylık ücreti 38 TL, Kampanyasız kullanım yaparsanız 48 TL karşılığında kullanım yaparsınız.

Elmas 7 GB Tarifesi

7 GB internet, 750 dakika her yöne konuşma ve 500 adet sms aylık, Türk Telekom’lularla Sınırsız konuşma aylık 38 TL’dir. 12 ay taahhütlü 28 TL karşılığında kullanabilirsiniz.

Elmas 5 GB Tarifesi

5 GB Cepten Mobil internet, 750 dakika her yöne konuşma, Türk Telekom’lularla sınırsız konuşma ve 500 adet sms. Kampanyalı fiyatı 23 TL’dir. Kampanya yapılmadığı taktirde tarife için aylık 33 TL ödeme yaparsınız.

Elmas 3 GB Tarifesi

Bu tarifede 3 GB internet, 750 dakika, 500 sms, Türk Telekom’lularla şebeke içi sınırsız kounşma. Aylık ücreti 28 TL’dir. Kampanyaya katılırsanız bu tarife içinde aylık 10 TL indirim alırsınız. Bu sayede tarifenin ücreti aylık 18 TL olur.

 

Türk Telekom Elmas 11 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Pakete geçiş işlemlerini Türk Telekom mağazalarından ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.
  • 12 aylık kampanya yaparak paketti 48 TL yerine 38 TL karşılığında kullanabilirsiniz.
  • Güncel hediye internet kampanyaları için Bedava internet sayfasından operatörünüzün kampanyasını seçerek katılmayı unutmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap