Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Erişilebilir 8 GB Tarifesi 34 TL

Türk Telekom Engelli tarifeleri arasında yer alan Erişilebilir 8 GB paketi sadece 34 TL. Bol bol konuşma yapın, mesajlaşın ve internette rahatça dolaşın diye, engelli ve yakınlarına özel Erişilebilir 8 GB Tarifesini kullanabilirsiniz. Kampanyadan yalnızca Engelli ve Engelli yakınları faydalanabileceklerdir. Paket içeriği oldukça uygun olduğu için çokça talep gören tarifeler arasında yerini almış durumda. GSM operatörleri engelliler için çıkardığı tarifeleri fiyat bakımından diğer tarifelere göre daha uygun yapmakta. Eğer siz de gerekli koşullara sahipseniz bu paketten yararlanabilirsiniz.


TT abonelerinin yararlanabileceği kampanyalar ile hediyeler almak için Türk Telekom Bedava internet sayfasında yer almakta olan fırsatları kullanabilirsiniz.


Türk Telekom Erişilebilir 8 GB Tarifesi

Engelli vatandaşlar ve onların yakınları ( Anne, Baba, Çocuk, Kardeş, Eş ) bu tarifeden faydalanabilirler.

Engelliler için gerekli belgeler:

 • Kimlik fotokopisi,
 • Son iki aydan birine ait sabit adres gösteren herhangi bir fatura,
 • %40 iş gücü kaybını belirtir sağlık raporu* veya;
 • T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği veya;
 • Engelli Federasyonları, dernekleri ve vakıflarından alınan üye kartı.

Engelli yakınları için belgeler:

 • Mevcut abonelik evrakları ile birlikte ek olarak engelli olan yakınına ait kimlik fotokopisi,
 • Engelli kişiye ait %40 iş gücü kaybını belirtmekte olan sağlık raporu, T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği ve Engelli Federasyonları, dernekleri ve vakıflarından alınan üye kartı,
 • Yakınlığını belgeleyen anne&baba&çocuk için kimlik, eş için evlilik cüzdanı, kardeş için de vukuatlı nüfus kayıt örneği.

16.12.2010 tarih ve 27787(mükerrer) sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik’e uygun %40 iş gücü kaybını belirtir sağlık kurulu raporu.

Paket içeriği

 1. 1000 dakika her yöne konuşma
 2. 1000 sms
 3. 8 gb cepten internet

Paket fiyatı; 34 TL’dir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap