Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Fenercell VIP Tarife – 12 GB internet

Türk Telekom’da, Fenerbahçe taraftarına özel en avantajlı paketler Fenercell’de. Türk Telekom Özel Kanallarından biri olan Fenercell kampanyaları ile tarife kullanırken takımınızı destekleyin. Üstelik şebeke göstergesinin yanında da takımınızın adı yazacaktır. Fenercell VIP paketi ile her yöne 1500 dakika, her yöne 1500 SMS, 12 GB cepten internet ve taraftar hatları ile sınırsız konuşmanın keyfini yaşayın. Üstelik VIP Tarife’ye gelen aboneler Türk Telekom Prime Ayrıcalıklarından da faydalanabilirler.

Mevcut Türk Telekom müşterileri en yeni hediyelerden yararlanmak için Türk Telekom Bedava internet kategorisinde yer almakta olan hediye fırsatlara katılabilirler.

Türk Telekom Fenercell

Fenerbahçe’lilerin kullanabileceği tarifeleri ve paketleri kapsamaktadır. Bu pakete tabi ki isteyen herkes kayıt olabilir. Numaranızı taşıyarak veya yeni bir hat alarak Fenercell VIP Tarife’den hemen faydalanabilirsiniz. Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, mobil faturasız Türk Telekom tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunabilir. Fenercell VIP tarife faturalı bir tarifedir.

Tarifenize ek paketler satın alıp, aşım ücretlerinizi kontrol altında tutun. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşladıktan sonra arama tuşuna basın.

Fenercell VIP Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Paket adı Fenercell VIP Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret 59 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret 69 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 12 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1500 DK
Grupiçi Ücretsiz Yurt İçi Görüşme Süresi Tüm taraftar hatlarıyla sınırsız***
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1500 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Konuşma 90 Kr/Dk
Türk Telekom Prime Faydaları**** İlk ay 30 GB +
Yurtdışında 60 dk aranma +
Tivibu Go Süper Paket +
Muud Premium Üyelik +
Türk Telekom Bulut 150GB +
Türk Telekom WiFi 10GB Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay ücretsiz
Ücretsiz SMS’ler Bitiminde Yurt İçi Her Yöne SMS 90 Kr/ SMS
MMS 1,25 TL/MMS
İNTERNET 500 MB / 7 TL

Fenercell VIP Tarife Nasıl Yapılır ?

  • Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile Fenercell VIP Tarife’ye geçmek için Türk Telekom Mağazalarına gelin veya online başvuru alanından gerekli bilgileri doldurarak talebinizi iletin Türk Telekom tarafından gerekli işlemler gerçekleştirilecektir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap