Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Gazi ve Şehit Yakınlarına Özel Ekonomik 4 GB Tarifesi

Türk Telekom’dan Gazi ve Şehit Yakınlarına Özel tarifeler arasında yer alan Ekonomik 4 GB paketi ile müşteriler çok uygun fiyata paket kullanabiliyor. Her yöne 1000 dakika + Her Yöne 1000 SMS + 4 GB cepten internet ve Grupiçi Limitsiz Konuşma haklarına sahip olan bu tarife 22 TL karşılığında abonelerine hizmet vermekte. Türk Telekom faturalı tarifeler arasında yer alan bu paketi satın aldığınızda taahhütlü 22 TL, taahhütsüz 32 TL karşılığında kullanım yapabilirsiniz.

Türk Telekom’un kampanyalı dünyasında hediye internet almak için Türk Telekom Bedava internet başlığı altında yer alan fırsat listesine bir bak.

Gazi ve Şehit Yakınlarına Özel Ekonomik 4GB Paketi

Gazilere ve şehit yakınlarına özel ayda 22 TL’ye Ekonomik 4 GB Tarifesiyle Gazilerimiz ve Şehit yakınları için ayda sadece 22 TL’ye Her yöne 1000 dakika + Her Yöne 1000 SMS + 4 GB cepten internet ve Grupiçi Limitsiz Konuşma Türk Telekom mağazalarında sizleri bekliyor.

Belirtilen fiyat, Ekonomik 4 GB Tarifesine numara taşıma ya da yeni hat aktivasyonu ile gelip, SMS veya müşteri hizmetleri aracılığıyla 12 ay Türk Telekom mobil faturalı tarifelerde kalma sözü veren aboneler için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olur.

Abonelik İçin Gerekli Belgeler

Gaziler için gerekli belgeler; Mevcut abonelik evraklarına ek olarak; Emekli Sandığı Serbest Kartı ya da SGK Ücretsiz Seyahat Kartı gereklidir.

Şehit ve Gazilerin 1. dereceden yakınları için gerekli belgeler;

  • Mevcut evraklara ek olarak; yakınına ait kimlik fotokopisi.
  • Yakınlığını belgeleyen anne-baba için kimlik, eş için evlilik cüzdanı, kardeş için de vukuatlı nüfus kayıt örneği gereklidir.
  • Gazi ve Şehit yakını müşteriye ait Emekli Sandığı Serbest Kartı veya SGK Ücretsiz Seyahat Kartı bulunması gerekir.

Bu tarifeyi kullanırken fatura bilginizi öğrenmek için;  GUNCEL yazıp 5555‘e göndererek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarını kontrol edebilirsiniz.

Tarife Nasıl Yapılır ?

Yeni abone kampanyası ve birden fazla evrak gerektiği için Türk Telekom Cep Merkezlerinden bu işlemi yapabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap