Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom İnterneti Bol 10 GB internet Tarifesi

26.04.2017
Türk Telekom İnterneti Bol 10 GB internet Tarifesi

Türk Telekom’un bu aralar Tv ekranlarında bolca reklamını yaptığı Türk Telekom interneti bol 10 gb paketi bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Paketin sadece interneti değil, dakika, sms paketi de oldukça işe yarar biçimde bulunuyor. Bu paket ile 39 TL karşılığında 1000 dakika her yöne konuşma, 1000 sms her yöne ve 10 gb mobil internet sahibi oluyorsunuz. Farklı operatörlerde bu tür paketlerin fiyatı daha pahallı olduğu için bir çok müşteri interneti ve fiyatı düşük olduğundan, Türk Telekom’un bu paketine yönelecektir. Her zaman müşterilerinin kullanımını ve cebini düşünen bir operatör olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Ayrıca özel günlerde ve yıl içerisinde devam eden Türk Telekom bedava internet faydalarını da sürdürdüğünden bir çok kişi tarafından ilgi odağı olmayı başarıyor.

İnterneti Bol 10GB tarifesi, Türk Telekom’da sizler için sadece 39 TL karşılığında. Müşteri potansiyelini arttırmak için atılmış en büyük adımlar genelde interneti bol olan paketler çıkarmaktan geçiyor. Çünkü aboneler artık SMS’e neredeyse hiç önem vermiyor, dakika ise az olsa dahi yetiyor. Bunun sebebi ise mobil uygulamalar üzerinden hem arama, hem sms gönderim işleminin bulunması. Böylece aboneler internetten bütün işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyorlar. Akıllı cihazların kullanımının artması ile beraber mobil internet tüketiminde büyük ölçüde bir artış gözlendi. Türk Telekom bu paketi yeni müşterilerinin hizmetine sunmuş durumda. Eğer interneti bol bir paket ve operatörünüzü değiştirmek istiyorsanız tam zamanı. Bu paket Faturalı hat paketleri arasında yer almaktadır. Faturasız müşterilerin kullanımına açık değildir.

Türk Telekom İnterneti Bol 10 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Hemen Türk Telekom Cep merkezlerine giderek İnterneti Bol 10GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz.
  • İnterneti Bol 10GB paketi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 10 GB cepten internet yer almaktadır.
  • İlgili içeriğinin tüketilmesi durumunda internet aşım ücreti 250MB /7 TL, sms adeti 70 Kr/SMS, dakikası ise 70 Kr/Dk olarak ücretlendirilir.
  • Pakete, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden faturalıya geçen müşterilere özeldir.
  • Bu tarifeye ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol edebilirsiniz. Alabileceğiniz ek paketleri öğrenmek için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basın. Dilediğiniz paketi satın alabilirsiniz.
  • Taahhütlü Aylık Ücreti 39’TL, Taahhütsüz Aylık Ücreti ise 49 TL’dir.
  • Paket dışında devletin kestiği telsiz kullanım ücreti de faturanıza yansır.

Hemen hattınızı taşımak için Cep Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda belirtildiği gibi faturasız aboneler de faturalı hatta geçiş yaparak bu paketi seçebilirler.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap