Bedava İnternet Paketi

İnternetliye En Kral 10 GB Tarifesi

Türk Telekom Aşmayan İnternetliye En Kral Tarifeler. Numara taşıma, yeni hat alımı yoluyla Aşmayan İnternetliye En Kral tarifelerine gelen abonelerin 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri halinde, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere ilk 12 fatura dönemi boyunca ve ikinci 12 fatura dönemi boyunca aynı ücret uygulanır. Bu tarife resmi sayfada Tarifeler & Paketler > Faturalı > Tarifeler > Diğer Teklifler > Aşmayan İnternetliye En Kral Tarifeler kategorisinde yer almaktadır.

GSM Operatörünüzün hediye kampanyaları için Gsm operatörünüzü seçip giriş yapın.

İnternetliye En Kral 10 GB Paketi

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyıp ya da yeni hat tesisi ile Aşmayan İnternetliye En Kral Tarifelerden birine geçmek için 28 ildeki* Türk Telekom Cep Merkezlerinden veya tüm Türkiye’deki Türk Telekom Ofislerine gelin veya turktelekom.com.tr’de tarife sayfasındaki online başvuru alanından gerekli bilgileri doldurarak talebinizi iletebilirsiniz, talebinizden sonra Türk Telekom size ulaşıp gerekli işlemleri gerçekleştirecektir.

Geçerli 28 il;
*ADANA, ADIYAMAN, AKSARAY, ARDAHAN, BATMAN, BİLECİK, BİNGÖL, BURDUR, DİYARBAKIR, ERZURUM, GAZİANTEP, ISPARTA, KARABÜK, KARAMAN, KIRŞEHİR, KONYA, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, RİZE, SAMSUN, SİİRT, SİVAS, ŞANLIURFA, ŞIRNAK, TOKAT, YOZGAT, ZONGULDAK

Paket içeriği ve fiyatı;

Aşmayan İnternetliye En Kral 10GB tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 10 GB cepten internet sunulur. Paketin Kampanyalı fiyatı ilk yıl 50 TL, ikinci yıl 53 TL’dir. Taahhütsüz kullanım yaptığınız taktirde 60 TL karşılığında paketi kullanabilirsiniz.

Internet ve dakika haklarının her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içermektedir.

Tarifeden kalan tüm haklarınızı sorgulamak için 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.