Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Kamu 10 GB internet Tarifesi – Ücretsiz Whatsapp

Türk Telekom’dan kamu çalışanlarına özel, Kamu 10 GB Tarifesi ile 1000 dakika, 1000 sms ve 10 GB interneti hemen kullanmaya başlan. Kamu çalışanlarının faydalanabileceği bu paketin fiyatı aylık 49 TL’dir. Taahhütlü kullanım yaparsanız paketi 39 TL olarak indirimli kullanabilirsiniz. Türk Telekom’un Özel Programlar menüsünde yer alan Kamu Çalışanlarına Özel Tarifeler arasında bulunan Kamu 10 GB tarifesi, mevcut kamu paketleri arasında en çok internete sahip olan tarifedir.

Abonelerin ek bir ücret ödemeden alabileceği hediye internet fırsatları Türk Telekom Bedava internet başlığında yer almaktadır. Bu kampanyalara katılıp hediyenizi almayı unutmayın.

Türk Telekom Kamu 10 GB Tarifesi

Kamu tarifeleri 4 GB, 6 GB, 8 GB ve 10 GB olmak üzere abonelerin kullanımına sunulmuştur. Kamu 10 GB paketi bir çok kamulunun tercih ettiği tarife diyebiliriz. Sebebi ise internet dakika ve sms haklarının oldukça fazla oluşu. Aboneler artık tarife kullanırken fiyatının uygun oluşu ve içeriğinin bol oluşuna dikkat ediyorlar. Bu tarife de tam olarak bu tür bir paket.

Kamu 10 GB Paketi içeriği ve Fiyatı

  • 1000 dakika her yöne konuşma
  • 1000 sms
  • 10 gb cepten mobil internet
  • Ücretsiz Whatsapp
  • Kampanyalı fiyatı 39 TL’dir, Kampanyasız fiyatı ise 49 TL’dir.

Belirtilen fiyatlar, tarifeye numara taşıma, yeni hat alarak ya da Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen bireysel abonelere, 12 ay taahhüt koşulu ile sunuluyor.

Türk Telekom Kamu 10 GB internet Tarifesi Nasıl Yapılır ?

Tarifelerden kamu çalışanları kurum kimliğini ibraz edip, ilgili kurum çalışanı olmayan kişiler ise tarifelere kayıtlı müşterilerin referansıyla yararlanabileceklerdir.

  • Tarifedeki bir abone, tarifeden yararlandırmak için en fazla 3 kişiye referans olabilecek ve kendi adına 7 hat alma hakkına sahiptir.
  • Paket kamu çalışanlarına özel olduğundan ve evrak gerektirdiğinden dolayı, tarifeye cep merkezlerine gerekli belge ile giderek kayıt olabilirsiniz.
  • Türk Telekom ve diğer operatörlere ait uygun tarifeleri görmek için Tarifeler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.