Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Mis 10 GB Tarifesi

Resmi sayfada Tarifeler & Paketler > Faturasız Tarifeler > Mis Paketler > Mis 10 GB Paketi kategorisinde yer almakta olan tarifeyi faturasız aboneler satın alabilirler. Mis Paketlere Gelin, İnternette Gönlünüzce Gezin gezinin. Mis 10 GB Paketi’nin ücreti, son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numara taşıyarak gelen aboneler için aylık 44 TL’dir. Paket, 30 gün içinde birden fazla defa satın alınabilir. Bu durumda tarife, en son alınan tarihi takip eden 30. günde yenilenir.

Faturalı ve faturasız abonelerin yararlanabileceği hediye internet paketlerinden yararlanmak için Türk Telekom Bedava internet kategorisindeki kampanyaları kullanabilirsiniz.

Bu paketi kullanırken güncel kampanyalardan da yararlanarak yükleme yaptığınızda hediye data/internet paketi sahibi olursunuz.

Mis 10 GB Paketi

Paketi satın aldığınızda iptal etmezseniz, ilk aydan sonra Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenir. Tarife alım sırasında yeterli TL bakiyesi olmayan abonelere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket otomatik olarak yüklenir. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe abonenin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı abonenin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleşir.

Tarife iptali için IPTAL MIS 10GB yazılarak 5555’e mesaj göndermeniz gereklidir. İptal halinde ücretsiz verilen haklar silinmeyecektir. Tarifeniz tanımlıysa kullanım süresi sonuna kadar geçerli olur.

Paket İçeriği ve Fiyatı

750 dakika her yöne konuşma,
1000 sms yurt içi her yöne,
10 GB cepten internet aylık 44 TL’dir.

Mis 10 GB Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Paketi satın almak için MIS 10GB yaz 5555‘e gönderin.
  • Paket yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlarını kapsamamaktadır.
  • Kampanyalı bu tarifeden TT Yeni Faturasız aboneler yararlanabilirler.

Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil dışında bireysel faturasız tarifelerindeki aboneler ve taraftar hat sahibi aboneleri yararlanabilir.

Bu paketi kullanmaya başladığınızda 4.5G hızıyla bol internet deneyimi sizleri bekliyor. Tarifeyi dönem içinde birden fazla defa alabilirsiniz. Paket hakkında detaylı bilgi için 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap