Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Prime 20 GB internet Paketi

11.10.2017
Türk Telekom Prime 20 GB internet Paketi

Türk Telekom’dan Prime’la 20 GB tarifesine gelerek ilk ay sınırsız bedava internet kullanabilirsiniz. Buradan bir çok kişiye hediye nasıl yapılır ve kullanılır bilgisi paylaştık. Bu tarife de ilk ay promosyon sunduğundan ve internet bakımından oldukça iyi olduğu için paylaşıldı. Bizlerde bedava internet neredeyse biz oradayız deyip sizlere bilgi vermek istedik. Ayrıca bu pakete geçiş yaparak Türk Telekom’un özel müşterilerinden olacaksınız. Bu paketi kullandığınızda da internet yetersiz olabilir. Bunun için promosyonlardan yararlanmanızı öneririm. Belirttiğim promosyonları da Türk Telekom Bedava internet adlı yazımda sürekli güncel olarak paylaşmaktayız. Prime’la 20GB paketine resmi sayfada Tarifeler & Paketler > Faturalı Tarifeler > Prime Prime’la 20GB bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu arada Prime’la 20 GB paketi faturalı hatlara özel bir pakettir.

Neden Prime 20 GB paketini Kullanmalıyım ?

Öncelikle bu paketin rahatça kullanabileceğiniz 20 gb interneti bulunuyor. Bunun yanı sıra ilk ay sınırsız internet kullanabileceksiniz. 2000 Dakika yurt içi her yöne konuşma ve sınırsız her yöne yine yurt içinde geçerli sms paketi bulunmakta. Türk Telekom’u severek kullanan bir çok kişinin genelde tercih ettiği paketler arasında yer aldığını da belirtmek isterim. Fakat diğer operatörlerde de buna benzer bir çok tarife seçeneği bulunuyor.

Prime 20 GB Tarifesi Kaç Dakika, Sms ve Kaç GB internet veriyor ?

2000 dakika her yöne konuşma ile dilediğiniz gibi sevdiklerinizi arayın.
Sınırsız sms hakkı ile hiç korkmadan sms gönderebilirsiniz.
20 GB Cepten internet paketinizi video izlerken veya gündelik işlerinizi yaparken kullanın.

Türk Telekom Prime’la 20 GB Tarifesi Sınırsız internet Nasıl olur ?

Kampanyaya aşağıda belirtilen koşullar altında katıldığınızda ilk aya özel ek 30GB AKN’li SINIRSIZ cepten internet, kullanmış olacaksınız. Bu internet ile ilk faturanız çıkana kadar dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan Türk Telekom Bedava internet paketleri 2018 isimli yazımızı da alt kısımda bağlantı olarak bulabilirsiniz.

Prime’la 20GB paketi ilk fatura dönemi SINIRSIZ cepten internet, 20 GB cepten internet, yurt içi her yöne 2000 dakika, şebeke içi ve sabit hatlar yönüne SINIRSIZ dakika, yurt içi her yöne SINIRSIZ SMS haklarını içinde barındırmaktadır. Bu pakete geçiş yapan abonelere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilmektedir.

Türk Telekom Prime 20 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Tarifenin fiyatı; Taahhütlü Aylık Ücret ( 24 Ay ) 99 TL.  Taahhütlü Aylık Ücret ( 12 Ay ) 105 TL’dir. Taahhütsüz Aylık Ücreti ise aylık 115 TL olarak ücretlendirilir.
  • İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücreti 500MB/7TL olarak fiyatlandırılır.
  • İnternet Paylaşımı ise 5 TL/Ay ücretlendirilir.
  • Pakete numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom faturasız mobil tarifeleri ile Taraftar ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız paketlerinden geçiş yolu ile Türk Telekom Cep Merkezlerini ve müşteri hizmetleri yardımı ile kayıt olabilirsiniz.

Bu paket işinize yaradıysa alt kısımdan facebook beğenebilirsiniz. Bunun yanında interneti çok tarife arayan arkadaşlarınıza da sayfa bağlantısını göndermeyi unutmayın. Eğer ben faturalı & faturasız hat kullanıyorum hediye lazım diyorsanız bu bağlantı size göre. Hemen Türk Telekom Bedava internet kategorisine giriş yapmanızı öneririm. Paket hakkında aklınıza takılanları geçiş yaparken yetkili birimlere sorabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap