Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy Mavi X Large 12 GB internet Paketi 37 TL

20.09.2018
Türk Telekom Selfy Mavi X Large 12 GB internet Paketi 37 TL

Türk Telekom Selfy kanalından yeni bir tarife, 750 dakika 5000 sms ve 12 gb internet bulunan bu paket ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılayın. Selfy’den Mavi X Large Kampanyası ile bol dakika, bol sms ve bol bol internet kullanabileceksiniz. Türk Telekom son 2 yıl içerisinde kendini bir hayli geliştirdi. Gerek şebeke konusunda gerek hizmet bakımından diğer operatörler ile yarışır konumda. Ayrıca müşterilerine hediyeler dağıtmayı da unutmuyor. Örnek verecek olursak Bayramlarda ve özel günlerde sürekli abonelerine hediye dakika, sms ve internet haklarını otomatik olarak tanımlıyor. Aboneler de bu hakları hiçbir ücret ödemeden kullanabiliyorlar.

Müşterileri için 10 GB’a kadar verdiği hediye kampanyaları görmek için Türk Telekom Bedava internet sayfasını ziyaret edip fırsatların detaylarına bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’den Mavi X Large Tarifesi Kampanyası

Selfy Mavi XL paketi diğer mavi paketlerine göre en fazla internet bulunduran pakettir. Faturalı Mavi X Large 12GB Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız paketlerden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlananlar:
12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifede kalma sözü verenler: aylık ücret olarak 12 fatura dönemi boyunca her ay 37 TL öder.
12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeyen aboneler; aylık ücret her fatura dönemi için 47 TL’dir.

Türk Telekom Selfy Paketi İçeriği

  • Her Yöne 750 Dakika + Her Yöne 5000 SMS 12 GB* Cepten İnternet haklarına sahip olursunuz.
  • Kampanyaya kayıt olmak için Selfy’li olman gerekir.
  • Faturalı tarifedir, faturalıya geçiş yapmak isteyen aboneler bu paketi seçebilir.

Türk Telekom Selfy Mavi X Large Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyaya katılmak için Selfy’liysen MAVI XL, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen MAVI XL TC Kimlik No yazıp 4545’e ücretsiz mesaj gönderebilirsin.
  • Tarifeye kayıt sonra, kayıt tarihinden itibaren “SOZ” yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 ay fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağınıza dair söz verebilirsiniz.
  • Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücretinden 12 fatura dönemi boyunca 10 TL indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Bu sayede toplamda 120 TL kazancınız olur.
  • Tarife içerikleri yurt içinde geçerlidir.
  • Paket ile alakalı %80 ve %100 kullanım sms’leri hattınıza iletilecektir.

En yeni operatör haberleri için Bedava internet sayfasına bakabilirsin. Eğer Türk Telekom abonesi değilseniz diğer kampanyalardan faydalanmak için de Anasayfayı ziyaret edin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap