Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy Mor Large Tarifesi – 7 GB internet

20.10.2018
Türk Telekom Selfy Mor Large Tarifesi – 7 GB internet

Türk Telekom, Selfy’nin Mor Large Paketi ile 7 GB internetli bol dakika ve SMS haklarına sahip tarifeyi sadece 27 TL karşılığında kullanın. Selfy, yakın zamanda çıkan Türk Telekom Gençlik Servisi, bu servisten 7-25 yaş arasında olan aboneler faydalanabiliyor. Servise kayıt olmak tamamen ücretsiz, ücretin aksine Selfy’liler paketlerden ve tarifelerden daha uygun fiyata yararlanabiliyorlar. Bana 3 GB yada 5 GB da yetmez diyenlere 7 GB internetli Mor Large tarifesi 750 dakika ve 5000 sms ile sizleri bekliyor.

Türk Telekom müşterilerinin faydalanabileceği hediye mobile cepten internet fırsatları için Türk Telekom Bedava internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Farklı bir operatöre kayıtlı olanlar, en aşağıdaki kategorilerden operatör kampanyalarına bakabilir.

Türk Telekom Selfy’nin Mor Large Paketi

Faturasız hat kullanan abonelerin yararlanabileceği bir tarifedir. Paketi satın almak için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olmanız gerekiyor. Selfy’nin Mor Large Paketi’nin aylık fiyatı, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelen aboneler için 27 TL, pakete ilk kayıt oluş üzerinden 6 ay geçince ücret 29 TL’dir.

Türk Telekom Selfy Mor Large Tarifesi Hediyeleri

Üstelik bu tarifeye Selfy’lilere Muud Premium, Playstore’dan İndirim ya da Tivibu Go Sinema paketinden biri de hediye. Sonraki ay yine aynı faydayı seçebilir ya da dilersen farklı bir faydadan da yararlanabilirsiniz.

Tivibu Go Sinema paketinden şifre alarak faydalanmak isteyenler MOR TV, Playstore’dan indirim kodunu almak için MOR OYUN ya da Muud Premium Üyelik’ten şifre alarak faydalanmak için MOR MUZIK yazıp 4545’e sms gönderilmelidir.

Selfy’nin Mor Large Tarifesi

Fiyatı?

27 TL

Paket içeriği

Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
7 GB* Cepten İnternet
+
Hediye Müzik/Oyun/Sinema**

Nasıl Alırım?

MOR L yaz 4545‘e gönderin.

7 GB cepten internet hakkınızın 3 GB’ı 21.00-09.00 saatleri arası kullanımlarda geçerlidir, 1 GB’ı ise Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası kapsamında verilmektedir. Hediye 1 GB kampanyasından yararlanmak için MOR HEDIYE yazıp 4545’e sms gönderin ve her ay hattına tek seferde 25 TL veya üzeri TL yükleyerek hediyenizi alırsınız.

 



ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap