Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy Mor XL Tarifesi 10 GB internet Paketi 39 TL

06.10.2018
Türk Telekom Selfy Mor XL Tarifesi 10 GB internet Paketi 39 TL

Türk Telekom Selfy genç paketleri arasında interneti bol olan MOR XL tarifesi müşteriler tarafından oldukça cazip fiyata kullanılıyor. 10 GB’a kadar cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS Selfy’den Mor XL Kampanyası ile seni bekliyor. Faturalı müşterilere özel olan bu kampanyanın fiyatı 49 TL’dir, fakat 12 ay bu tarifede kalma sözü verirseniz tarifeyi aylık 39 TL karşılığında kullanabilirsiniz.

Faturalı hattınızdaki internet yeterli gelmezse Türk Telekom Bedava internet sayfasında bulunan kampanyalara katılıp hediyeler alabilirsiniz.

Bol internet, bol konuşma ve çokça sms hakkının bulunduğu tarife ile kontrollü bir kullanım yaparsanız aşım sağlamazsınız. Kontrollü kullanımdan kasıt edilen, gelecek olan %80 ve %100’lük kullanım mesajları dikkate alma durumunuzdur.

Selfy’den Mor XL Tarifesi Kampanyası

Faturalı Mor XL tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan faydalanıyorsanız; 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verip: aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 39 TL, sonrasında 49 TL’ ödeme yaparsınız. 12 sonunda farklı bir tarifeye veya mevcut tarife devam ediyorsa aynı tarifeye kampanya yapabilirsiniz.

12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeyenler; aylık ücret olarak her fatura dönemi için 49 TL ödeme yaparlar. 10 GB cepten internet hakkının 5 GB’ı 21.00-09.00 saatleri arası kullanımlarda geçerlidir ve otomatik olarak hattına tanımlanmaktadır.

Selfy’den Mor XL Ücretsiz Servisler

Her ay dilediğin müzik, sinema veya oyun faydasından birine dair şifreyi kendi tercihine göre değiştirerek talep edebilirsiniz. Biliyorsunuz Selfy’de kuralları siz koyarsınız. Tercih edilen hakkın kullanım süresi 1 aydır, her ay tercih ettiğin faydayı seçebileceğin şekilde toplam 12 şifre hakkınız bulunmaktadır.

Selfy’den Mor XL Tivibu Go Sinema Paketi

Tivibu Go Sinema Paketi şifresi için MOR TV yazıp 4545’e sms göndermeniz gerekir. Akıllı cep telefonu ya da tablet üzerinden izleme yapabilmek için Tivibu Cep uygulamasını cihazına ücretsiz yükleyip sms ile aldığın kullanıcı adı ve şifreyi uygulamaya girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Play store 10 TL Hediyesi

Playstore’dan indirim kodu almak için MOR OYUN yazıp 4545’e sms göndermeniz gerekiyor. OYUN DOLU yazıp 4545’e SMS göndererek Playstore’dan 10 TL’lik indirim kodunu almayı unutmayın. Playstore’dan alınan 10 TL’lik indirimi kullanabilmek için sms ile aldığınız indirim kodunu http://www.playstore.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde indirim kodu alanına yazman yeterlidir. 10 TL’lik indirim 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Muud Premium

Muud Premium ücretsiz Üyelik şifresi için MOR MUZIK yazıp 4545’e sms gönderin. Aldığın Muud Premium pin kodu ve aktivasyon şifresini http://www.muud.com.tr veya MUUD Android mobil uygulamasındaki “Premium’a Geç” alanında yer alan“Aktivasyon Kodu Kullanmak İstiyorum” kısmına girerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Muud Premium üyeliğinin geçerlilik süresi 30 gündür. Muud Premium üyeliği olanlar bu kampanyadan faydalanamaz.

Türk Telekom Selfy Mor XL Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Selfy’nin faturalı Mor Kampanyaları’na katılım toplam maksimum 25.000 müşteri ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya hemen kayıt olmak için ise Selfy’liysen MOR XL, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilseniz MOR XL TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için Selfy’li olman ve Faturalı Mor XL Tarifesi’ne kayıtlı olmanız gerekir. Mor XL Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsanız Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsin. SMS ile geçiş yapmak için MOR XL 10GB yazarak 5555’e ücretsiz SMS göndermelisiniz.

Paket hakkında daha fazla bilgi almak ve işlemleri sağlıklı bir şekilde yerine getirmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap