Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal XLarge Paketi 10+5 GB

Selfy kanalına üye olan Türk Telekom müşterilerinin satın alabilecekleri bir tarifedir. Bildiğiniz gibi TT gençlik kanalı olan Selfy’e özel tarifeler ve paketler sunulmakta. Sosyal XLarge tarifesini satın alanlar 10 gb normal kullanımlarda geçerli 5 GB sosyal medya da geçerli internetin de sahibi olurlar. Tabi ki internet paketlerinin yanında dakika ve sms hakları da sizleri bekliyor.

Türk Telekom abonelerine özel kampanyalar ile hediye internet aldıkları fırsatlar için Türk Telekom Bedava internet sayfasını ziyaret edin.

Selfy Sosyal XLarge Tarifesi 10+5 GB internetli Paket

Faturasız hat kullananların faydalanabileceği Selfy’nin Sosyal X Large tarifesiyle ayda 42 TL’ye 10GB internet ve 10GB’a ek Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarında geçerli 5GB internet, 750 dakika ve 5000 SMS sahibi olursunuz. Paket 1 ar içinde birden fazla defa satın alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan tarihi takip eden 30. günde yeterli TL bulunması durumunda yenilenir. ·

Paket aşımı ya da ek paket satın alma gibi durumlarda aşım ücreti hattınıza yansır. Kullanım haklarınız ile alakalı detaylı bilgileri Online İşlemler uygulamasından takip edebilirsiniz.

Sosyal XLarge Tarifesi Nasıl Yapılır ?

Selfy’nin Sosyal X Large Paketi’ni satın almak için faturasız hattınızdan SOSYAL XLARGE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Talebin öncelikler değerlendirilir ve size en kısa sürede SMS ile bilgilendirme yapılır. SMS ile kayıt olabileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da paketi satın alma talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanyadan Faydalanmak için;

Tarifeyi satın alabilmek için Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil paketleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olmanız gerekir.

Paket Fiyat Detayları

Sosyal X Large tarifesinin aylık ücreti, son 30 gün içinde numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenler için 42 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinde olan aboneler içinse 60 TL‘dir.

5 GB Sosyal Paket Nerelerde Geçerli ?

5 GB’lık sosyal internet paketi Facebook, Twitter ve instagram Uygulamalarını kullanırken geçerlidir. Uygulama dışı web tarayıcıdan yapacağınız sosyal kullanımlar 10 GB’lık paketten düşecektir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap