Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Sosyal Medium Tarifesi – 5 GB + 3 GB internet

Türk Telekom Selfy, sosyal medya keyfini +3 GB internet ile daha keyifli bir hale getiriyor. Selfy’nin Sosyal Medium Tarifesi’nde 32 TL’ye 3GB internet ve 5GB’a ek olarak Instagram, Facebook ve Twitter’ın mobil uygulamalarında geçerli 3 GB internet, 750 dakika ve 5000 SMS seni bekliyor. Belirtilen fiyat son 30 gün içinde numara taşıma ya da yeni hat alarak TT gelip faturasız Selfy’nin Sosyal Medium Paketi’ne kayıt olanlar için geçerlidir.

Sosyal Medium Paketini kullanırken buna ek olarak ücretsiz sahip olabileceğiniz internet paketleri için, Türk Telekom Bedava internet sayfasında bulunan kampanyaları kullanabilirsiniz.

Selfy’nin Sosyal Medium Paketi

Tarifeyi satın aldığınızda verilen Ek 3 GB data hakkı sadece sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook ve Twitter için geçerli olacaktır. Diğer uygulamalarda ya da web tarayıcıdan giriş yapıldığında geçerli değildir.

Paket Fiyatı

Selfy’nin Sosyal Medium Paketi’nin aylık ücreti, 30 gün içinde hat alarak ya da numara taşıma yoluyla gelenler için 32 TL.

Paket İçeriği

Selfy’nin Sosyal Medium Paketi

Kaç TL?

Yeni Abone 32 TL

Paket içeriği

Her Yöne750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
8 GB* Cepten İnternet

*3GB’ı sadece sosyal medyada geçerli

Hat türü

Faturasız

Selfy’nin Sosyal Medium Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Paketi Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı yoluyla satın alabilirsiniz.
  • Türk Telekom Sosyal Medium Paketi’ne katılmak için SOSYAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Talebiniz değerlendirilsin ve gelecek olan onay mesajından sonra kullanmaya başlayın.
  • Tarifeden faydalanabilmek için Selfy’li olmanız gerekir.

Paket kullanım hakları yurt içinde geçerlidir. Paket aşımı yaptığınızda tarifenizin aşım ücretleri üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Ek 1 GB internetin geçerli olduğu uygulamalar

  • Facebook
  • İnstagram
  • Twitter

Uygulama dışında yapacağınız kullanımlar normal internet paketinden düşecektir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap