Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Yaz Festivali Tarifesi – 10 GB internet Paketi

02.07.2017
Türk Telekom Yaz Festivali Tarifesi – 10 GB internet Paketi

Yaz Festivali Tarifeleri ile Türk Telekom yine gündeme gelen operatör olmayı başardı. Bol içerikli paketleri ucuza veren operatör bir nevi müşterilerini el üstünde tutuyor. Kampanyalar bildiğiniz gibi müşteri memnuniyeti için baş rol oynuyor. Neden diyecek olursanız müşteriler öncelikler fiyat bakımından avantajlı mı, bunun yanında çekim kuvveti yeterli mi gibi ögelere bakıyor. Türk Telekom’un yaptığı çalışmalar sonucunda kapsama konusunda oldukça verimli olduğunu hemen hemen her yerde okuyoruz. Bu durumda kalan tek şey ise diğer operatörlerden farklı olduğunu ortaya koymak için daha uygun tarife ve paketler ortaya koymak oluyor. Türk Telekom Yaz Festivali Paketleri ile bütün müşterilere uygun içerikte tarifeler yer alıyor. Neticede dönem içinde yaptığı Türk Telekom Bedava internet kampanyaları ile müşterilere uygun fiyatta paket sunmakla kalmıyor. Bununla birlikte hediyelerle müşterilerin memnuniyet seviyesini yükseltiyor.

Öncelikle Yaz Festivali Tarifeleri Faturalı hatlar için çıkarılmış bir kampanyadır. Bu paketlerden dilerseniz kampanyalı (indirimli) veya kampanyasız (indirimsiz) kullanım yapabiliyorsunuz. Paketlerin hepsinde bütün işlerinizi görecek kadar dakika ve sms içerikleri de yer alıyor. Alt kısımdan 5 adet yaza özel paket ve özelliklerini görebilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Festivali Tarifeleri

 1. Yaz Festivali 2 GB Tarifesi
 • Tarife içeriği; 1000 dakika her yöne konuşma, 1000 adet her yöne sms ve 2 gb internet paketi yer alıyor.
 • Paket fiyatı; Taahhütlü Aylık Ücret 18 TL –  Taahhütsüz Aylık Ücret 28 TL dir.
 1. Yaz Festivali 4 GB Tarifesi
 • Ayda yalnızca 24 TL’ye cebinize yaz şenliği gelsin dolu dolu internetli, avantajlı Yaz Festivali 4GB tarifesine geçiş yapmak için hemen sende Türk Telekom Mağazalarına uğra.
 • Her Yöne Konuşma 1000 DK, Her Yöne SMS 1000 SMS ve 4 GB Cepten İnternet hakkına sahip olursunuz.
 • Paketin kampanyalı fiyatı 24 TL’dir, kampanya yapmadan 34 TL karşılığında kullanabilirsiniz.
 1. Yaz Festivali 6 GB Tarifesi
 • Aylık yalnızca sadece 29 TL’ye dilediğiniz gibi bol internetli tarife kullanın, avantajlı Yaz Festivali 6GB tarifesine geçmek için sende Bayiileri ziyaret et.
 • 1000 DK, 1000 SMS ve 6 GB internet paketi içeren bu paket ile hem sevdiklerinizle iletişime geçin hemde sosyal medyada sürekli aktif olun.
 • Tarifenin kampanyalı fiyatı 29 TL iken kampanyasız fiyatı 39 TL’dir.
 1. Yaz Festivali 8 GB Tarifesi
 • Yaz festivali kampanyası adı altında çıkartılan 4. tarifedir ve 8 gb interneti ile en bol data paketi bulunan 2. pakettir.
 • Paket ücreti kampanyalı aylık 34 TL, kampanya yapılmadan kullanmak isterseniz 44 TL fatura ödemesi yaparsınız.
 • Bu pakette de diğerleri gibi 1000 dakika ve sms hakkı yer almaktadır.
 1. Yaz Festivali 10GB Tarifesi
 • Tercihler arasında ilk sırada yer alan pakettir. 10 GB internet paketi ile bir çok kişinin geçmeyi planladığı veya geçtiği tarife diyebiliriz. Paketin Taahhütlü fiyatı 39, Taahhütsüz aylık ücreti ise 49 TL dir.
 • Sevdikleriniz ile arama ve mesajlaşmanız için diğer yaz fırsatlarında olduğu gibi dakika ve sms bulunuyor.

Bu tarifelerden faydalanabilmek için Türk Telekom Cep Merkezlerine uğrayarak hattınızı taşıyabilirsiniz. Kullandığınız tarifenizde kalan dakikalar için SES, kalan SMS adeti için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderip gelecek olan sms ile görebilirsiniz. Aynı şekilde 9333’ü ücretsiz arayıp veya *124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap