Bedava İnternet Paketi

FreeZone Saçma Güzel 10 Tarifesi – 10 GB internet

Vodafone Saçma Güzel 10 Tarifesi ile 10 GB internet 750 dakika acil kullanabileceğiniz 100 adet sms hakkı FreeZone’da. Faturalı hatta faydalanabileceğiniz bu tarife ile doya internet kullanabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınıza uygun pass paketini de satın alarak dilediğiniz gibi sçetiğiniz uygulamalarda sınırsız internet kullanabilirsiniz. Ayrıca tarifede bulunan 10 GB internet hakkının 5 GB’ı  seçeceğin Instagram Paketi, Gamer Video Paketi, Müzik Paketlerinden birinde geçerli olacaktır.

Instagram Paketi, Gamer Video Paketi, Müzik Paketi seçimlerini yaptıktan sonra ilerleyen fatura dönemlerinde bu paketi dğeiştiremezsiniz. Bu nedenle en çok hangi uygulamalarda internet harcıyorsanız ona uygun paketi seçmeniz daha faydalı olacaktır.

Vodafone FreeZone, Red ve benzeri paketlerdeyseniz, bireysel hattınızda kullanabileceğiniz hediye GB’lar için Vodafone Bedava internet sayfasındaki hediyelere göz at.

Vodafone Saçma Güzel 10 GB Tarifesi

Pakete dahil olan sınırsız Whatsapp özelliği ile sevdiklerinizle doya doya mesajlaşın. Yapacağınız sesli ya da görüntülü aramalar bu özelliğe dahil değildir. Bu tarifeden 7-26 yaş arasındaki numara taşıma ya da yeni hat alımı ile gelen bireysel ablonelikler faydalanabilir. Eğer 26 yaşından büyükseniz, kullanıcı tanımı yaparak ta pakete geçebilirsiniz.

Tarifenin fiyatı yeni gelecekler için kampanyalı 39 TL’dir. Mevcut aboneler ise bu paketten 44 TL indirim alarak faydalanabilirler.

Vodafone Saçma Güzel 10 GB Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Pakete geçiş işlemini Vodafone Müşteri hizmetlerini arayarak yada cep merkezlerinden geçiş yapabilirsiniz.
  • Yanımda uygulamasından da pakete geçiş yapabilirsiniz.
  • Kampanya için müşteri hizmetlerini arayıp taahhüt işlemini kontrol edin.
  • Tarife ile kullanabileceğiniz hediyeler için Vodafone bedava internet kampanyalarına bakın.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap