Bedava İnternet Paketi

Hadi Joker Kodu BiP Özel Yarışması 50.000 TL Ödüllü

20.01.2019
Hadi Joker Kodu BiP Özel Yarışması 50.000 TL Ödüllü

20 Ocak 2019 Pazar günü yapılacak olan bilgi yarışmasına ait joker kodları BiP uygulamasının Hadi Kanalında sizleri bekliyor. Hadi bilgi yarışmasının oyuncu sayısı her geçen gün daha’da artıyor. Bir kaç gün öncesinde yapılan bir yarışmada 800.000 kişi bulunuyordu. Hadi Bilgi yarışması bildiğiniz gibi her gün sınırlı sayıda joker hakkı veriyor. Bu joker kodlarını ilk kullananlardan biri de siz olun, bu sayede yarışmada yanlış bir cevap verdiğinizde bu joker kodunu kullanarak yarışmaya devam edebilirsiniz.

Hadi Joker Kodu 20 Ocak 2019

Hadi bilgi yarışmasının 20.01.2019 tarihli joker kodları BiP uygulaması üzerinden verilecek. Bugün Hadi yarışmacılarına gönderilen mesaj şu şekildeydi; 50.000 TL ödilli BiP Özel Yarışması 20:30’da. BiP’ten herkese Joker, şimdi BiP hadi kanalında seni bekliyor.

Hadi Sınırsız Joker Kodu

BiP uygulamasını herkes telefonuna yükleyip kayıt olabilir ve bu joker kodunu ücretsiz bir şekilde alabilirler. Gelen bildirimde yazdığı gibi herkese 1 adet joker kodu verilecektir. Bu joker kodunu bugün yarışma saatinden önce kullanıp sizde yarışmaya bir adım önde başlamayı unutmayın.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ABDUNNASIR dedi ki:

    Hadi özel yarışma kodu kaçtır

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap